Wydział Sędziowski PZUnihokeja informuje o ostatnim szkoleniu sędziowskim na sezon 2023/2024, które zostanie przeprowadzone 28 października br. 

Do 10 października przeprowadzone zostały 3 szkolenia sędziowskie (Gniezno, Katowice, Łódź), w których udział wzięło niemal 70 uczestników. 

Cieszę się, że w tym roku mamy tak duże zainteresowanie szkoleniami oraz mam nadzieję, że zdecydowana większość uczestników podejmie lub przedłuży swoją karierę sędziowską dzięki tym szkoleniom. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji na wzięcie udziału w tym roku, przygotowaliśmy ostatnie szkolenie w wersji zdalnej - komentuje Przewodniczący Wydziału Sędziowskiego, Mirosław Michna. 

Ostatnie szkolenie na sezon 2023/2024 odbędzie się 28 października br. w formie on-line. Koszt szkolenia - 150 zł.
Zapisy - zgłoszenia zakończone (26.10.2023)


W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości należy kontaktować się bezpośrednio pod email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Sędziowie, którzy posiadają ważną licencję do końca października, a nie wezmą udziału w szkoleniu, nie zostaną dopuszczeni do prowadzenia spotkań w dalszej części sezonu. 


Szczegóły szkoleń, opłat oraz kategorii sędziowskich 2023/2024...