Szanowni Państwo, drodzy Koleżanki i Koledzy, Przyjaciele Sportu!

Zbliża się Sprawozdawczy Walny Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Unihokeja.

Szczegółowe materiały dotyczące Zjazdu zostaną Wam przesłane w czerwcu. Już teraz zadbajcie jednak o wybór delegata/delegatów Waszych organizacji. Wzór takiego upoważnienia dla delegata znajdziecie w załączniku.

Wykaz Klubów i liczba mandatów znajduje się w ogłoszeniu o Zjeździe.

Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Polskiego Związku Unihokeja odbędzie się w Gdańsku, 17 czerwca 2023 roku (sobota, w I terminie: 18.45, w II terminie 19.00).

W związku z wymagającym terminarzem, gdyż gramy bardzo długo i trudno znaleźć wolny weekend oraz szanując Państwa i swój czas postanowiliśmy zorganizować Zjazd podczas Finału Mistrzostw Polski młodzików i młodziczek. Mamy świadomość, że nie jest to idealne rozwiązanie, ale przy odrobinie chęci będzie możliwe abyśmy spotkali się w jak najszerszym gronie.

Delegatów, którzy przyjadą na Zjazd prosimy o potwierdzenie udziału drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 11 czerwca 2023 roku. 

 

Do zobaczenia w Gdańsku!

Ze sportowym pozdrowieniem

Janusz Sternicki 

Attachments:
Download this file (uchwała klubu w sprawie delegata na sprawozdawczy walny zjazd 2023.docx)Uchwała klubu ws. delegata[Pobierz i wypełnij]12 kB
Download this file (zjazd 2023 (2).pdf)Zawiadomienie o Zjeździe[Oryginalny dokument]214 kB