W pierwszym meczu 6. Polish Open Norwedzy rozbili Niemców aż 12:1.

Mecz rozpoczął się od remisu - po 3 minutach gry było już 1:1. Wyrównana walka trwała aż do końca pierwszej odsłony, która jednak ostatecznie zakończyła się zwycięstwem Norwegów 2:1.

W drugiej tercji do szturmowego ataku ruszyli Norwedzy, którzy już po 33 minutach meczu wygrywali 9:1. Z niemiecką drużyną stało się coś niedobrego. Nasi zachodni sąsiedzi jakby stanęli, a Norwedzy co rusz punktowali.

Trzecią odsłonę rozpoczęliśmy od nieuznanej bramki Larsa Erika Torpa, który w ekwilibrystyczny sposób wrzucił piłkę zza bramki do świątyni Hallerstede'a, ale sędzia dopatrzył się w tym zagraniu gry zbyt wysoko uniesionym kijem. Jednak co się odwlecze to nie uciecze - potem Norwedzy jeszcze w 42. i 45. minucie zaliczali celne trafienia, a cały mecz ostatecznie zakończył się ich pewnym zwycięstwem.

Niemcy - Norwegia 1:11 (1:2, 0:7, 0:2)

0:1 - R. Norstrom (O.M. Olesen) - 00:52
1:1 - D. Gayk - 03:12
1:2 - M. Lindgjerdet (O.M. Olesen) - 10:20
1:3 - O. M. Olesen (M. Lindgjerdet) - 25:59
1:4 - K. Kronberg (D. Gidske) - 28:15
1:5 - R. Norstrom (O. M. Olesen) - 28:24
1:6 - S. Bjerknes - 29:08