W minioną sobotę Polski Związek Unihokeja w ramach realizacji projektu Upowszechniania unihokeja w Polsce pod hasłem „Unihokej – uczy, bawi i wychowuje” zorganizował szkolenie dla instruktorów unihokeja oraz trenerów II stopnia współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Zajęcia poprowadził pan Tomasz Bogdański - trener Reprezentacji Polski Kobiet do lat 19. W szkoleniu wzięli udział instruktorzy i trenerzy z całej Polski.

Fot. Leszek Łopuszyński

Podczas bardzo ciekawego szkolenia trener Tomasz Bogdański przedstawił problemy nurtujące trenerów i instruktorów z nowej, bardzo ciekawej perspektywy. Jego doświadczenie jako praktyka pracującego z grupami zarówno młodzieżowymi, jak i seniorskimi dało świetny efekt w postaci rzeczowego, stojącego na wysokim poziomie szkolenia.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowa koszulkę i materiały szkoleniowe przygotowane przez Polski Związek Unihokeja. Szkolenie zakończyło się wręczeniem przez Prezesa Polskiego Związku Unihokeja Pana Marka Chomnickiego certyfikatów potwierdzających ukończenie szkolenia.

GALERIA ZDJĘĆ ZE SZKOLENIA - KLIKNIJ