Wiadomości
- Zgłoszenia na sezon 2024/2025 (Komunikat WGiD nr 30/2024)
- Wyniki naboru trenerów do PAU
- Szkolenie sędziowskie - 15-16 czerwca, Gdynia
- Kadra WU19: Podsumowanie MŚ okiem Anny Raczkowskiej
- Super Finał 2024 w nowotarskiej odsłonie - podsumowanie
- Nabór trenerów do projektu "Polska Akademia Unihokeja"
- Kadra MU19 - powołania na turniej Ostrava Cup
- Super Finał 2024: wypowiedzi zawodników, transmisje
- Sędziowie nominowani na SuperFinał 2023/2024
- MŚ WU19: Polki kończą na 6. miejscu, Szwedki mistrzniami
- Juniorki U19 rozpoczynają walkę na MŚ!
- Pierwsze w historii MŚ w Unihokeju 3v3 stają się faktem!
- Florbalkowe Wakacje 2024 - Zaproszenie
- Zawiadomienie o Zjeździe Walnym 2024
- Notatka z Zarządu 04.03.2024
- 6. Nations Floorball Challenge wraca do Polski!
- Zielonka i Gdańsk gospodarzami turniejów finałowych JS
- Przemysław Popławski dołącza do sztabu Kadry MU19!
- Eliminacje do Mistrzostw Świata ponownie w Polsce!
- Super Finał 2024: Nowy Targ jako Gospodarz!
updown
12 Zbąszyń : Norwegia U19 3:2 Polska MU19
Strona główna »
Rozgrywki »
2015 10. Polish Cup, 06-08.02.2015, Babimost-Rakoniewice-Zbąszyń (Polska)
- Mecz
- Składy
Live Dzień 2. Hala sportowo-widowiskowa "Zbąszynianka", 07-02-2015 18:00 Liczba widzów: 0
Koniec meczu
Norwegia U19
3:2
(3:1,0:1,0:0)
Polska MU19
- 1 Jonasz Ksiąg
- 1
- 2
- 213 2 min. kary - Grzegorz Panek
- PP 3
- 2 min. kary - 201
- 208 2 min. kary - Jonasz Ksiąg
- 2 min. kary - 208
- 207 2 min. kary - Grzegorz Panek
- 2 min. kary - 207
- 2PP Michał Sieńko (Filip Łukaszewski)
- 201 2 min. kary - Aleksander Hamrol
- 208 2 min. kary - Szymon Jachymiak
- 2 min. kary - 208
- 2 min. kary - 202
Przerwa na żądanie |
|
59:27 | |
Statystyki bramkarzy |
|
Najlepsi zawodnicy |
|
Komperda Wojciech |
Składy drużyn
- 1Grzegorz Panek
- 2Aleksander Hamrol
- 3Karol Pelczarski
- 4Filip Łukaszewski
- 5Mariusz Borowczak
- 6Mateusz Miszewski
- 7Jonasz Ksiąg
- 8Bartłomiej Wójcik
- 9Michał Kozubal
- 10Dawid Kuhnke
- 11Michał Sieńko
- 12Jakub Łyskawa
- 13Szymon Jachymiak
- 14Wojciech Komperda
- 15Damian Domański
- 16Jakub Kozłowski
- 17Karol Miszczuk
- 18Jakub Rydzewski
- 19Michał Lubański
- 20Alexander Dalhstrom
Trener i osoby towarzyszące
- 1Marcin Zmiarowski
- 2Robert Deska
- 3Kukuła Elżbieta
- 4Sulowska Iwona
- Ślaska Liga Unihokeja
- Akademickie Mistrzostwa Polski
- Juniorzy młodsi
- Juniorki młodsze
Akademickie Mistrzostwa Polski
10:00
live
10:00
11:00
live
11:00
live
11:45
12:30
live
12:30
live
13:15
live
13:15
live
14:00
live
14:00
live
14:45
live
15:30
live
15:30
live
Akademickie Mistrzostwa Polski
Ślaska Liga Unihokeja
Juniorzy młodsi
Juniorki młodsze
10:00
live
10:45
live
10:45
live
11:30
11:30
12:15
12:15
live
13:00
13:45
live
13:45
live
14:30
09:00
live
09:00
live
10:10
live
10:15
live
12:30
live
12:45
live
13:40
live
14:00
live
14:50
live
16:30
live
17:45
live
18:20
live
09:00
live
10:20
live
11:19
live
11:40
live
12:50
live
12:59
live
13:59
live
14:00
live
14:10
live
16:00
live
16:15
live
17:35
live
18:00
live
18:55
live
20:10
live
Akademickie Mistrzostwa Polski
Juniorzy młodsi
Juniorki młodsze
09:00
live
10:00
live
10:00
live
11:00
11:00
live
11:00
live
11:00
12:00
12:00
13:00
live
13:00
live
09:00
live
10:10
live
10:15
live
11:20
live
12:30
live
12:30
live
13:40
live
14:50
live
09:00
live
10:15
live
11:30
live
13:15
live
14:40
live
16:00
live
poprzednie
następne
pokaż wszystkie