Wiadomości
- Zgłoszenia na sezon 2024/2025 (Komunikat WGiD nr 30/2024)
- Wyniki naboru trenerów do PAU
- Szkolenie sędziowskie - 15-16 czerwca, Gdynia
- Kadra WU19: Podsumowanie MŚ okiem Anny Raczkowskiej
- Super Finał 2024 w nowotarskiej odsłonie - podsumowanie
- Nabór trenerów do projektu "Polska Akademia Unihokeja"
- Kadra MU19 - powołania na turniej Ostrava Cup
- Super Finał 2024: wypowiedzi zawodników, transmisje
- Sędziowie nominowani na SuperFinał 2023/2024
- MŚ WU19: Polki kończą na 6. miejscu, Szwedki mistrzniami
- Juniorki U19 rozpoczynają walkę na MŚ!
- Pierwsze w historii MŚ w Unihokeju 3v3 stają się faktem!
- Florbalkowe Wakacje 2024 - Zaproszenie
- Zawiadomienie o Zjeździe Walnym 2024
- Notatka z Zarządu 04.03.2024
- 6. Nations Floorball Challenge wraca do Polski!
- Zielonka i Gdańsk gospodarzami turniejów finałowych JS
- Przemysław Popławski dołącza do sztabu Kadry MU19!
- Eliminacje do Mistrzostw Świata ponownie w Polsce!
- Super Finał 2024: Nowy Targ jako Gospodarz!
updown
JMD10 : UKS Absolwent Siedlec 5:5 KS Chynów Zielona Góra Lokomotiv Czerwieńsk
- Mecz
- Składy
(D) I Turniej Eliminacyjny, Gułtowy (21.10.2023) , 21-10-2023 17:30 Liczba widzów: 0
Sędziowie: Osadziński Michał / Mieszała Stanisław
UKS Absolwent Siedlec
5:5
(1:1,3:3,2:2)
KS Chynów Zielona Góra Lokomotiv Czerwieńsk
- Oskar Matysik 1
- 1 Karol Kołodziej
- OG 2
- 2 Adam Burchardt
- Tymoteusz Kuhnke 3
- Oskar Matysik 4
- 3 Aleksander Matczyński (Oskar Czarnecki)
- 4 Aleksander Matczyński
- 5PS Oskar Czarnecki
- -MPS Oskar Czarnecki
- Mateusz Wiśniewski 5
Przerwa na żądanie |
|
35:20 | |
Statystyki bramkarzy |
|
Filip Domagalski 75.00 % (5/15) | 70.59 % Mateusz Jasicki (5/12) |
Najlepsi zawodnicy |
|
Herkt Jasiu | Burchardt Adam |
Składy drużyn
- 1Oskar MatysikKarol Jarzina
- 2Jakub ZaliszOskar Czarnecki
- 3Mateusz LehmannKacper Stadniczuk
- 4Filip DomagalskiDaniel Zagwojski
- 5Marcel TeichertWojtek Pawlak
- 6Wiktor MasznerAdam Burchardt
- 7Bartosz GraszaAleksander Matczyński
- 8Jasiu HerktKarol Kołodziej
- 9Jakub JaskułaKrystian Gardziejczyk
- 10Jarosław KusterJakub Żukowski
- 11Szymon RóżyckiMateusz Jasicki
- 12Mateusz WiśniewskiJulian Jarosz
- 13Tymoteusz Kuhnke
Trener i osoby towarzyszące
- 1Przemysław StrażyńskiMateusz Świątczak
- 2Marcin Karaszewski
- Ślaska Liga Unihokeja
- Akademickie Mistrzostwa Polski
- Juniorzy młodsi
- Juniorki młodsze
Akademickie Mistrzostwa Polski
10:00
live
10:00
11:00
live
11:00
live
11:45
12:30
live
12:30
live
13:15
live
13:15
live
14:00
live
14:00
live
14:45
live
15:30
live
15:30
live
Akademickie Mistrzostwa Polski
Ślaska Liga Unihokeja
Juniorzy młodsi
Juniorki młodsze
10:00
live
10:45
live
10:45
live
11:30
11:30
12:15
12:15
live
13:00
13:45
live
13:45
live
14:30
09:00
live
09:00
live
10:10
live
10:15
live
12:30
live
12:45
live
13:40
live
14:00
live
14:50
live
16:30
live
17:45
live
18:20
live
09:00
live
10:20
live
11:19
live
11:40
live
12:50
live
12:59
live
13:59
live
14:00
live
14:10
live
16:00
live
16:15
live
17:35
live
18:00
live
18:55
live
20:10
live
Akademickie Mistrzostwa Polski
Juniorzy młodsi
Juniorki młodsze
09:00
live
10:00
live
10:00
live
11:00
11:00
live
11:00
live
11:00
12:00
12:00
13:00
live
13:00
live
09:00
live
10:10
live
10:15
live
11:20
live
12:30
live
12:30
live
13:40
live
14:50
live
09:00
live
10:15
live
11:30
live
13:15
live
14:40
live
16:00
live
poprzednie
następne
pokaż wszystkie