Wiadomości
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
- Dane
- Sezony
- Mecze
- Zawodnicy
- Galeria
Dane kontaktowe
Miasto : Gdańsk
Województwo : pomorskie
Adres :
80-299 Gdańsk, ul. Myśliborska 6
Trener 1 :
Piotr Ludwichowski, tel. 606 944 346, ludwich@wp.pl
Sezony
- Ekstraliga Unihokeja Kobiet 2020/2021
- Juniorki starsze 2019/2020 Półfinał A
- Juniorki starsze 2018/2019 Faza grupowa
- Juniorki starsze 2018/2019 Półfinał A
- Juniorki starsze 2018/2019 Finał B
- Juniorki starsze 2019/2020 Faza grupowa
- Juniorki młodsze 2017/2018
- Juniorki młodsze 2017/2018 Ćwierćfinały
- Juniorki młodsze 2017/2018 Półfinały
- Juniorki młodsze 2017/2018 Finały
- Juniorki młodsze 2018/2019 Turnieje eliminacyjne
- Juniorki młodsze 2018/2019 Półfinał A
- Juniorki młodsze 2018/2019 Finał A
- Juniorki młodsze 2019/2020 Turnieje eliminacyjne
- Juniorki młodsze 2019/2020 Półfinał B
- Młodzicy 2020/2021 Grupa pomorska
- Młodzicy 2018/2019 - grupa pomorska
- Młodziczki 2020/2021 Grupa pomorska
- Młodziczki 2018/2019 - grupa pomorska
- Młodziczki 2019/2020 Grupa pomorska
- Dzieci - chłopcy Moje Małe Mistrzostwa 2021 - chłopcy 2009 i młodsi
- Dzieci - dziewczęta Moje Małe Mistrzostwa 2021 - dziewczęta 2009 i młodsze
Mecze
1. kolejka: | EK01 | 19-09-2020 18:00 | Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I | 15 : 1 | Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II | Szczegóły |
2. kolejka: | EK05 | 10-10-2020 16:00 | Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II | 3 : 11 | PUKS Trzebinia | Szczegóły |
3. kolejka: | EK09 | 24-10-2020 17:00 | PKS MOS Zbąszyń | 7 : 2 | Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II | Szczegóły |
4. kolejka: | EK13 | 14-11-2020 15:30 | Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II | 10 : 2 | Gryf Rybarzowice | Szczegóły |
11. kolejka: | EK41 | 15-11-2020 10:00 | Gryf Rybarzowice | 1 : 12 | Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II | Szczegóły |
5. kolejka: | EK17 | 21-11-2020 19:00 | MMKS Podhale Nowy Targ | 8 : 1 | Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II | Szczegóły |
6. kolejka: | EK21 | 28-11-2020 18:00 | Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II | 6 : 5 (ET) | UKS Bankówka Zielonka | Szczegóły |
7. kolejka: | EK25 | 12-12-2020 18:00 | SUS Travel Jedynka Trzebiatów | 10 : 1 | Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II | Szczegóły |
8. kolejka: | EK29 | 18-12-2020 19:30 | Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II | 0 : 15 | Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I | Szczegóły |
9. kolejka: | EK33 | 16-01-2021 18:00 | PUKS Trzebinia | 8 : 6 | Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II | Szczegóły |
10. kolejka: | EK37 | 23-01-2021 16:00 | Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II | 1 : 5 | PKS MOS Zbąszyń | Szczegóły |
12. kolejka: | EK45 | 20-02-2021 16:00 | Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II | 3 : 5 | MMKS Podhale Nowy Targ | Szczegóły |
13. kolejka: | EK49 | 06-03-2021 16:00 | UKS Bankówka Zielonka | 3 : 6 | Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II | Szczegóły |
14. kolejka: | EK53 | 13-03-2021 18:00 | Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II | 7 : 10 | SUS Travel Jedynka Trzebiatów | Szczegóły |
Zawodnicy
Zawodnik | Punktacja kanadyjska | Asysta | [min] |
[%] |
Ilość rozegranych spotkań | |
---|---|---|---|---|---|---|
Patrycja Ryszewska | 7 | 4 | 3 | 2 | 0 | 10 |
Agata Poręba | 9 | 9 | 0 | 4 | 0 | 13 |
Marta Grześkowiak | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Malwina Stefańska | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 12 |
Maja Siłacz | 5 | 1 | 4 | 4 | 0 | 13 |
Natalia Banaszak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 |
Marta Bieniasz-Krzywiec | 6 | 6 | 0 | 2 | 0 | 13 |
Weronika Zielna | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 8 |
Aleksandra Hinz | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 |
Anna Kopaczewska | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 |
Katarzyna Słonina | 17 | 9 | 8 | 2 | 0 | 13 |
Maja Słonina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 |
Sara Bejm | 8 | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 |
Karolina Madejska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Jagoda Budzisz | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 |
Amelia Rogacka | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 5 |
Zuzanna Kiełbicka | 12 | 6 | 6 | 4 | 0 | 13 |
Marika Kondracka | 0 | 0 | 0 | 0 | 61.43 % (27/43) |
5 |
Marianna Antkowiak | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 14 |
Hanna Sieroń | 0 | 0 | 0 | 0 | 80.95 % (20/85) |
7 |
Martyna Grądzka | 11 | 2 | 9 | 2 | 0 | 11 |
Małgorzata Nowicka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Luiza Sumisławska | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 7 |
Julia Koza | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Malwina Witkowska | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 10 |
Alicja Zielonka | 0 | 0 | 0 | 0 | 76.24 % (48/154) |
12 |
Klara Lukas | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 |
Hanna Tybura | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Paulina Bartoszewicz | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 11 |
Małgorzata Jasińska | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Klaudia Kustosz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Galeria
- Ślaska Liga Unihokeja
- Akademickie Mistrzostwa Polski
- Juniorzy młodsi
- Juniorki młodsze