Miło nam poinformować, iż Hanna Samson została powołana przez Zarząd na stanowisko Sekretarza Generalnego Polskiego Związku Unihokeja. 

Zmiana związana jest rezygnacją z funkcji Sekretarza oraz członka Zarządu Marcina Rudzińskiego z przyczyn osobistych.

Marcin Rudziński był związany z działaniami Związku od wielu lat, pracując zarówno na rzecz rozwoju unihokeja w kraju, jak i wielokrotnie reprezentując naszą Federację za granicą. Z tego miejsca pragniemy mu serdecznie podziękować za trud włożony w pracę na rzecz rozwoju unihokeja w Polsce oraz życzyć powodzenia i samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym!

"Z wielką przykrością przyjęliśmy decyzję Marcin Rudzińskiego o odejściu z Zarządu. Był on przez wiele lat dużym wsparciem dla Związku. Liczymy na dalszą współpracę. Jednocześnie cieszymy się, że Hanna Samson wyraziła zgodę i dołączyła do Zarządu. Życzę jej wiele cierpliwości i wytrwałości w wykonywaniu powierzonych zadań"  - powiedział Prezes PZUnihokeja, Janusz Sternicki.

Hanna Samson to wielokrotna Mistrzyni Polski Ekstraligi Kobiet z drużyną Olimpia Osowa Gdańsk i jedna z jej liderek, a także jedna z najbardziej doświadczonych i utytułowanych Reprezentantek Polski. Aż 6 razy występowała na Mistrzostwach Świata Kobiet, 2 razy na Akademickich Mistrzostwach Świata oraz raz na Mistrzostwach Świata Juniorek do lat 19. Wierzymy, że zdobyte zarówno w Polsce, jak i za granicą doświadczenie pozwoli jej na owocne wykonywanie powierzonych zadań.

Raz jeszcze życzymy powodzenia!

  • Akademickie Mistrzostwa Polski
  • Juniorzy młodsi
  • Juniorki młodsze
Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorzy młodsi Juniorki młodsze
poprzednie następne pokaż wszystkie