Obsady sędziowskie na poszczególne spotkania w sezonie 2020/2021.

Opracowuje:

Michał Górski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koordynator ds. obsad sędziowskich


28-29.11.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM22
KS Górale Nowy Targ - I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
M. Górski
A. Kalwasiński
EM23
UKS Bankówka Zielonka - AU Politechniki Łódzkiej 
R. Gapski
M. Konieczka
EM24
SKS Olimpia Łochów - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

M.  Rozmiarek
S. Ruszczyk

EM21 TKKF Pionier Tychy - JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk mecz przełożony
 
IM12
KS Lokomotiv Czerwieńsk - UKS Błyskawica Niechanowo
 
B. Burek
M. Chutkowski
 
EK21
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - UKS Bankówka Zielonka
W. Czarnecki
M. Frankiewicz
EK23
PKS MOS Zbąszyń - PUKS Trzebinia
M. Jarysz
J. Sowa
EK24 MMKS Podhale Nowy Targ - SUS Travel Jedynka Trzebiatów
M. Górski
A. Kalwasiński
EK22
EK50
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - Gryf Rybarzowice
Gryf Rybarzowice - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
mecze przełożone

21-22.11.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM17
SKS Olimpia Łochów - TKKF Pionier Tychy
mecz przełożony
EM18
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - UKS Bankówka Zielonka 
Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński
EM19
AU Politechniki Łódzkiej - KS Górale Nowy Targ
Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
EM20  I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk mecz przełożony
 
IM10
UKS Absolwent Siedlec - KS Lokomotiv Czerwieńsk
 
Mateusz Jarysz
Kamil Serocki
 
EK17
MMKS Podhale Nowy Targ - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 
Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński 
EK18
SUS Travel Jedynka Trzebiatów - PKS MOS Zbąszyń
mecz przełożony
EK19 PUKS Trzebinia - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
Mirosław Michna
Tomasz Baraniec
Grupa C I Turniej eliminacyjny w Trzebini Tomasz Baraniec
Patrycja Gurgul
Grupa A I Turniej eliminacyjny w Mrzeżynie turniej przełożony

14-15.11.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EK13
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - Gryf Rybarzowice 
Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
EK31
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - Gryf Rybarzowice 
Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek

06-08.11.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM48
JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk - I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Marcin Rozmiarek 
Krzysztof Mielewczyk
 
IM09
KS Lokomotiv Czerwieńsk - TLU Kala- Izolację Toruń 
Mateusz Jarysz 
Jan Sowa
IM11  
Spartanie Opalenica - UKS Victoria Gułtowy 
Arkadiusz Kalwasiński 
Kamil Serocki 
MJS13/14
SKS Olimpia Łochów - UKS Bankówka Zielonka (mecz w piątek i w sobotę)
Radosław Gapski 
Szymon Ruszczyk 

30.10-01.11.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM13
TKKF Pionier Tychy - I LO UKS FLOORBALL Gorzów Wielkopolski 
mecz przełożony
EM16
UKS Bankówka Zielonka - SKS Olimpia Łochów 
Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
 
IM08
UKS Victoria Gułtowy - UKS Błyskawica Niechanowo (mecz rozgrywany w piątek)
Arkadiusz Kalwasiński 
Michał Górski
EK13
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - Gryf Rybarzowice 
mecz przełożony
EK14
UKS Bankówka Zielonka - PUKS Trzebinia
Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
EK15
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I-SUS Travel Jedynka Trzebiatów 
mecz przełożony
EK16 
PKS MOS Zbąszyń - MMKS Podhale Nowy Targ 
Mateusz Jarysz
Jan Sowa

24-25.10.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM14
JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk -  AU Politechniki Łódzkiej
mecz przełożony
EM15
KS Górale Nowy Targ - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 

Krzysztof Mielewczyk

Marcin Rozmiarek

MJS07/08
UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Fenomen Babimost 
 
mecze przełożone
MJS09/10
UKS Absolwent Siedlec - SKS Olimpia Łochów
Piotr Różański 
Kamil Serocki 
MJS11/12 
UKS Bankówka Zielonka - I LO Floorball Gorzów Wielkopolski
Maciej Konieczka 
Bartosz Wytrykowski 
EK09 
PKS MOS Zbąszyń - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
Mateusz Jarysz 
Krzysztof Krawczyk 
EK10
MMKS Podhale Nowy Targ - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
Marcin Rozmiarek 
Krzysztof Mielewczyk 
EK11
SUS Travel Jedynka Trzebiatów - UKS Bankówka Zielonka 
Arkadiusz Kalwasiński 
Michał Górski
EK12
PUKS Trzebinia - Gryf Rybarzowice
Jakub Barć 
Jarosław Dulęba

 


10-11.10.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM09
UKS Bankówka Zielonka - TKKF Pionier Tychy
mecz przełożony
EM10
SKS Olimpia Łochów - KS Górale Nowy Targ 
mecz nie odbędzie się
EM11
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk 
Libor Gavlas [CZE]
Radek Vybihal [CZE]

EM12

AU Politechniki Łódzkiej - I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 
Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
 
IM06
UKS Absolwent Siedlec - UKS Victoria Gułtowy 
 
Mateusz Jarysz 
Jan Sowa
IM07
 
UKS Błyskawica Niechanowo - Spartanie Opalenica 
Mateusz Sosnowski
Michał Górski
EK05
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - PUKS Trzebinia
Wojciech Czarnecki 
Bartosz Burek 
EK06
EK34 
EK06 Gryf Rybarzowice - SUS Travel Jedynka Trzebiatów [mecz w Trzebiatowie] 
 
EK34 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - Gryf Rybarzowice 
Jakub Kamiński
Krzysztof Krawczyk 
EK07
UKS Bankówka Zielonka - MMKS Podhale Nowy Targ 
Sebastian Sternicki
Radosław Gapski
EK08
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - PKS MOS Zbąszyń 
 
mecz przełożony
 

03-04.10.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM46
UKS Bankówka Zielonka - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 
Krzysztof Krawczyk 
Michał Górski
 
IM05
UKS Victoria Gułtowy - TLU Kala - Izolacje Toruń 
Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk 
MJS01/02
I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - UKS Absolwent Siedlec
mecz przełożony
MJS03/04
 
SKS Olimpia Łochów - UKS Błyskawica Niechanowo 
Maja Stenka 
Monika Kraus
MJS05/06
UKS Fenomen Babimost - Aligator UKS Chwarzno Gdynia 
Maciej Statucki 
Mateusz Jarysz

26-27.09.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM05
TKKF Pionier Tychy - AU Politechniki Łódzkiej
Martin Petrik (CZE)
Milan Mašurka (CZE)
EM06
I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 
mecz przełożony
EM07
 
JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk - SKS Olimpia Łochów
 

Jędrzej Strzyż 
Michał Górski

EM08

KS Górale Nowy Targ - UKS Bankówka Zielonka
 
Pavel Hala (CZE)
Patrik Mik (CZE)
 
IM01
KS Lokomotiv Czerwieńsk - UKS Victoria Gułtowy
 
Krzysztof Krawczyk 
Marcin Chutkowski 
IM02
TLU Kala- Izolacje Toruń - Spartanie Opalenica 
 
Radosław Gapski 
Szymon Ruszczyk
IM03
 
UKS Absolwent Siedlec - UKS Błyskawica Niechanowo
 
Mateusz Jarysz 
Jan Sowa 
KJS01/02 UKS Junior Kębłowo - UKS Bankówka Zielonka 
 
brak komunikatu meczowego, brak obsady sędziowskiej 
 
KJS03/04 
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk  - PUKS Trzebinia 
Sobota 
Marcin Rudziński 
Justyna Krzywak 
 
Niedziela 
Marcin Rozmiarek 
Krzysztof Mielewczyk
KJS05/06  SUS TRAVEL Jedynka Trzebiatów - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
Jakub Kamiński 
Maja Stenka 

 


19-20.09.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM01

KS Górale Nowy Targ - TKKF Pionier Tychy

 

Pavel Hala (CZE)
Patrik Mik (CZE)

EM02

UKS Bankówka Zielonka - JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk

Radosław Gapski 
Szymon Ruszczyk

EM03 

SKS Olimpia Łochów - I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski

Jędrzej Strzyż 
Michał Górski

EM04

KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - AU Politechniki Łódzkiej

mecz przełożony

EK01
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
Marcin Rozmiarek 
Krzysztof Mielewczyk 
EK02   PKS MOS Zbąszyń - UKS Bankówka Zielonka 
Mateusz Jarysz 
Kacper Komin
EK03 MMKS Podhale Nowy Targ - Gryf Rybarzowice mecz przełożony
EK04

SUS Travel Jedynka Trzebiatów - PUKS Trzebinia

Wojciech Czarnecki 
Kamil Serocki