Wydział Sędziowski

 

 Obsady siędziowskie

 

 
 21.1. - sobota
Kod Gospodarz   Gość Sędzia Sędzia
IM35 AZS Politechnika Lubelska   Smoki Kraków Gapski, Radosław Galuszka, Jan
EM34 TLU Kala-Izolacje Toruń   AZS PŁ UMED Cochice Burger Łódź Mielewczyk, Krzysztof Rozmiarek, Marcin
IM33 UKS Bankówka Zielonka   UKS Błyskawica Niechanowo Górski, Michał Kalwasiński, Arkadiusz
EK19 UKS Bankówka Zielonka   JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk 1 Skura, Michał Moleń, Krystian
EM33 UKS Bankówka Zielonka   KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ Kalwasiński, Arkadiusz Górski, Michał

 

 
22.1. -  niedziela
Kod Gospodarz   Gość Sędzia Sędzia
EM35 SKS Olimpia Łochów   I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski Kalwasiński, Arkadiusz Górski, Michał
EK06 UKS Radzevia Radzewo   SUS Travel Jedynka Trzebiatów Jarysz, Mateusz Sowa, Jan
EM36 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk   UKS Absolwent Siedlec Rozmiarek, Marcin Mielewczyk, Krzysztof
EK20 KS Gryf Rybarzowice   JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk 2 Sędziowie 1, Czescy Sędziowie 2, Czescy
  
 .

  WŁADZE WYDZIAŁU SĘDZIOWSKIEGO

POLSKIEGO ZWIĄZKU UNIHOKEJA

 

1.   MIROSŁAW MICHNA   Przewodniczący Wydziału Sędziowskiego   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
2.      Wiceprzewodniczący Wydziału Sędziowskiego   
3.   Sekretarz Wydziału   

 

 

 

SĘDZIOWIE I OBSERWATORZY POLSKIEGO ZWIĄZKU UNIHOKEJA

Z NOMINACJĄ MIĘDZYNARODOWĄ 

 

 

SĘDZIOWIE MIĘDZYNARODOWI 2021 - 2022
1.  Bartosz Burek - Wojciech Czarnecki
2.  Krzysztof Mielewczyk - Marcin Rozmiarek
3.  Michał Górski - Arkadiusz Kalwasiński
OBSERWATOR MIĘDZYNARODOWY 2021 - 2022
1.  Maciej Konieczka

Obsady sędziowskie na poszczególne spotkania w sezonie 2020/2021.

Opracowuje:

Michał Górski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przewodniczący Komisji Obsad Zawodów


12-13.06.2021


BARAŻ O EKSTRALIGĘ
JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk - UKS Absolwent Siedlec
M. Rudziński
W. Czarnecki
Spartanie Opalenica - UKS Błyskawica Niechanowo M. Jarysz
K. Mielewczyk
UKS Victoria Gułtowy - Spartanie Opalenica

 

Turniej finałowy w Ojrzanowie
J. Sowa - Sędzia Główny
M. Chutkowski
B. Wytrykowski
Turniej finałowy w Gdańsku M. Rozmiarek - Sędzia Główny
R. Sawicki
J. Kamiński

 

 

05-06.06.2021, 08.06.2021

UKS Absolwent Siedlec - TLU Kala-Izolacje Toruń M. Jarysz
K. Serocki
UKS Błyskawica Niechanowo - KS Lokomotiv Czerwieńsk S. Ruszczyk
R. Gapski

 

29-30.05.2021

FINAL FOUR
K. Mielewczyk - Sędzia Główny
M. Rozmiarek
M. Jarysz
K. Krawczyk
KS Górale Nowy Targ - JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
R. Gapski
M. Górski
FINAL FOUR M. Górski - Sędzia Główny
R. Gapski
M. Michna
K. Serocki
KS Lokomotiv Czerwieńsk - UKS Absolwent Siedlec M. Sosnowski
J. Sowa
KS Lokomotiv Czerwieńsk - Spartanie Opalenica
UKS Błyskawica Niechanowo - TLU Kala-Izolacje Toruń

 

22-23.05.2021

Turniej finałowy w Gdyni
M. Górski - sędzia główny
K. Mielewczyk
M. Gurski
A. Marzec
Turniej finałowy w Gdańsku M. Rozmiarek - sędzia główny
J. Rydzewski
B. Wytrykowski
M. Stenka

 

08-09.05.2021

Turniej półfinałowy w Łochowie
B. Wytrykowski
J. Rydzewski
S. Sternicki - Sędzia Główny
Turniej finałowy w Zielonce R. Gapski - Sędzia Główny 
S. Ruszczyk 
M. Rozmiarek
K. Mielewczyk

01-02.05.2021

MJM-PJMM2
Turniej półfinałowy w Gułtowach
P. Różański
M. Gurski
M. Koller
Turniej finałowy w Gdańsku A. Marzec 
B. Wytrykowski
J. Rydzewski

21.04.2021 / 24-25.04.2021

KJS14
(21.04)
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk IV - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk III
Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
KJS27/28 UKS Junior Kębłowo - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk IV
Mateusz Jarysz
Kacper Jarysz
KJS29/30 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk III
Krzysztof Krawczyk
Maja Stenka
MJS43-46 Turniej Finałowy w Łochowie

Kamil Serocki - Sędzia Główny 
Marcin Rudziński
Jędrzej Strzyż
Jan Sowa

 

 

27-28.03.2021

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM54
SKS Olimpia Łochów - AU Politechniki Łódzkiej
mecz przełożony
EM55
UKS Bankówka Zielonka - I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
Radosław Gapski
Marcin Rudziński
EM56
KS Górale Nowy Targ - JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
mecz przełożony
IM25 KS Lokomotiv Czerwieńsk - UKS Absolwent Siedlec mecz przełożony
 
EK-PK1
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - SUS Travel Jedynka Trzebiatów
mecz przełożony
EK-PK2 PUKS Trzebinia - MMKS Podhale Nowy Targ mecz przełożony

KJS13

23.03.2021

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk IV - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk III
Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek

 

16-21.03.2021

IM26 UKS Victoria Gułtowy - Spartanie Opalenica mecz przełożony

IM24 TLU Kala Izolacje Toruń - KS Lokomotiv Czerwieńsk Wojciech Czarnecki
Marcin Rozmiarek
 
EK44
MMKS Podhale Nowy Targ - PKS MOS Zbąszyń
Libor Gavlas [CZE]
Patrik Mik [CZE]
KJS25/26 UKS Bankówka Zielonka - PUKS Trzebinia
Jan Rydzewski
Aleksander Marzec
KJS27/28 UKS Junior Kębłowo - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk IV
mecze przełożone
KJS29/30 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk III
mecze przełożone
MJS37/38 Aligator UKS Chwarzno Gdynia - SKS Olimpia Łochów

Robert Sawicki
Krzysztof Mielewczyk

MJS39/40 UKS Błyskawica Niechanowo - I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. Arkadiusz Kalwasiński
Kamil Serocki
MJS41/42 UKS Absolwent Siedlec - UKS Bankówka Zielonka Jan Sowa
Marcin Chutkowski

13-14.03.2021

 
EK53
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - SUS Travel Jedynka Trzebiatów
Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
EK54 MMKS Podhale Nowy Targ - PUKS Trzebinia Mirosław Michna
Jakub Barć
EK55 UKS Bankówka Zielonka - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Radosław Gapski
Szymon Ruszczyk
EK15 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I - SUS Travel Jedynka Trzebiatów Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
MJS23/24 I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - SKS Olimpia Łochów
mecze przełożone
MJS29/30 UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Absolwent Siedlec
Arkadiusz Kalwasiński
Kamil Serocki
     

 

06-07.03.2021

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM50
I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - KS Górale Nowy Targ
Bartosz Burek
Krzysztof Krawczyk
EM51
AU Politechniki Łódzkiej - UKS Bankówka Zielonka
Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rudziński
EM52 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - SKS Olimpia Łochów Libor Gavlas [CZE]
Patrik Mik [CZE]
IM23 UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Victoria Gułtowy Marcin Rozmiarek
Jan Sowa
IM04 Spartanie Opalenica - UKS Absolwent Siedlec Marcin Rozmiarek
Jan Sowa 
 
EK22
EK50
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - Gryf Rybarzowice
Gryf Rybarzowice - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
Jakub Barć
Jarosław Dulęba
EK49 UKS Bankówka Zielonka - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Szymon Ruszczyk
Radosław Gapski
EK51 PUKS Trzebinia - PKS MOS Zbąszyń Tomasz Baraniec
Mirosław Michna
EK52 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - MMKS Podhale Nowy Targ Kamil Serocki
Mateusz Sosnowski
KJS08 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk III - UKS Junior Kębłowo
Michał Frankiewicz
Robert Sawicki
MJM-3B Turniej juniorów młodszych w Kębłowie

Marcin Chutkowski - Sędzia Główny
Kacper Jarysz

MJM-3C Turniej juniorów młodszych w Orzyszu Piotr Różański - Sędzia Główny
Mateusz Gurski

 

 

27-28.02.2021

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM39
JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
Wojciech Czarnecki
Marcin Rudziński
KJS19, KJS20 PUKS Trzebinia - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk IV Tomasz Baraniec
Mirosław Michna
KJS21, KJS22 UKS Bankówka Zielonka - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk III Szymon Ruszczyk
Jan Rydzewski
KJS23, KJS24 UKS Junior Kębłowo - SUS Travel Jedynka Trzebiatów Jan Sowa
Marcin Chutkowski

 

 

20-21.02.2021

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM41
EM13
I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - TKKF Pionier Tychy
TKKF Pionier Tychy - I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
mecze nie odbędą się
EM42
AU Politechnika Łódzka - JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
Kamil Serocki
Arkadiusz Kalwasiński
EM43 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - KS Górale Nowy Targ  Pavel Hala [CZE]
Patrik Mik [CZE]
EM44 SKS Olimpia Łochów - UKS Bankówka Zielonka Wojciech Czarnecki
Bartosz Burek
IM21 UKS Victoria Gułtowy - UKS Absolwent Siedlec Mateusz Sosnowski
Marcin Rudziński
 
EK45
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - MMKS Podhale Nowy Targ
Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
EK46
EK18
PKS MOS Zbąszyń - SUS Travel Jedynka Trzebiatów
SUS Travel Jedynka Trzebiatów - PKS MOS Zbąszyń
Krzysztof Krawczyk
Marcin Chutkowski
EK47 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I - PUKS Trzebinia Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
EK48
EK20
UKS Bankówka Zielonka - Gryf Rybarzowice
Gryf Rybarzowice - UKS Bankówka Zielonka
Jędrzej Strzyż
Aleksander Marzec
MJS07/08 UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Fenomen Babimost
Marcin Rudziński
Mateusz Sosnowski
KJS07 UKS Junior Kębłowo - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
Maciej Statucki
Adrian Wawrzyniak
MJM-1C Turniej juniorów młodszych w Orzyszu

Szymon Ruszczyk - Sędzia Główny

Robert Sawicki

 

 

13-14.02.2021

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM45
TKKF Pionier Tychy - SKS Olimpia Łochów
Milan Masurka [CZE]
Libor Gavlas [CZE]
EM47
KS Górale Nowy Targ - AU Politechniki Łódzkiej
Radosław Gapski
Szymon Ruszczyk
EM04 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - AU Politechniki Łódzkiej  Radosław Gapski
Szymon Ruszczyk
IM17 Spartanie Opalenica - TLU Kala Izolacje Toruń Mateusz Jarysz
Kamil Serocki
 
EK42
PUKS Trzebinia - UKS Bankówka Zielonka
Jarosław Dulęba
Jakub Barć
EK43 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Krzysztof Krawczyk
Arkadiusz Kalwasiński
EK44 MMKS Podhale Nowy Targ - PKS MOS Zbąszyń mecz przełożony
EK40 Gryf Rybarzowice - PUKS Trzebinia Jarosław Dulęba
Jakub Barć
MJS25/26 UKS Fenomen Babimost - I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
Marcin Chutkowski
Jan Sowa
MJS27/28 Aligator UKS Chwarzno Gdynia - UKS Bankówka Zielonka
Aleksander Marzec
Michał Frankiewicz
MJS29/30 UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Absolwent Siedlec
mecze przełożone

 


06-07.02.2021

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM17
SKS Olimpia Łochów - TKKF Pionier Tychy
mecz nie odbędzie się
MJS33, 34 I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - Aligator UKS Chwarzno Gdynia Mateusz Jarysz
Marcin Chutkowski
Grupa A
Turniej eliminacyjny w Żurawicy
Jakub Barć - Sędzia Główny
Jarosław Dulęba
Grupa B  Turniej eliminacyjny w Gułtowach Kacper Komin - Sędzia Główny
Adrian Wawrzyniak
Grupa D Turniej eliminacyjny w Zielonej Górze Mateusz Jarysz - Sędzia Główny
Jan Sowa
Maciej Statucki
Marcin Chutkowski
Turniej eliminacyjny w Gdańsku Maja Stenka - Sędzia Główny
Robert Sawicki

 

 

30-31.01.2021

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM37
(w Zielonce)
TKKF Pionier Tychy - UKS Bankówka Zielonka
Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński
EM09
UKS Bankówka Zielonka - TKKF Pionier Tychy
Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński
EM38
KS Górale Nowy Targ - SKS Olimpia Łochów
Libor Gavlas [CZE]
Patrik  Mik  [CZE]
EM40 I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - AU Politechniki Łódzkiej Mateusz Jarysz
Krzysztof Krawczyk
EM20 I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk Mateusz Jarysz
Krzysztof Krawczyk
 
IM19
UKS Absolwent Siedlec - Spartanie Opalenica
 
Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
 
EK36 PKS MOS Zbąszyń - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
Krzysztof Mielewczyk
Marcin  Rozmiarek
EK08
(w Zbąszyniu)
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - PKS MOS Zbąszyń
Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
KJS01, KJS02 UKS Junior Kębłowo - UKS Bankówka Zielonka Jan Sowa
Marcin Chutkowski

23-24.01.2021

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM34 (mecz w Gorzowie)
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - 
I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
Arkadiusz Kalwasiński
Michał Górski
EM06
I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - 
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
Arkadiusz Kalwasiński
Michał Górski
EM33 AU Politechniki Łódzkiej - TKKF Pionier Tychy Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
EM35 SKS Olimpia Łochów - JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk Radosław Gapski
Szymon Ruszczyk
EM36 UKS Bankówka Zielonka - KS Górale Nowy Targ Wojciech Czarnecki
Bartosz Burek
IM16 UKS Victoria Gułtowy - KS Lokomotiv Czerwieńsk Mateusz Jarysz
Krzysztof Krawczyk
IM18 UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Absolwent Siedlec Mateusz Jarysz
Krzysztof Krawczyk
 
EK37
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - PKS MOS Zbąszyń
Marcin Rudziński
Kamil Serocki
EK38 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I - MMKS Podhale Nowy Targ Marcin Rudziński
Kamil Serocki
EK39 UKS Bankówka Zielonka - SUS Travel Jedynka Trzebiatów Wojciech Czarnecki
Bartosz Burek
EK40 KS Gryf Rybarzowice - PUKS Trzebinia mecz przełożony
Turniej eliminacyjny w Gdyni
Kamil Serocki - Sędzia Główny
Mateusz Gurski
Turniej eliminacyjny w Zbąszyniu

Kacper Komin - Sędzia Główny

Marcin Chutkowski

 

 

 

16-17.01.2021

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM14
JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk - AU Politechniki Łódzkiej
Marcin Rudziński
Szymon Ruszczyk
IM14 TLU Kala-Izolacje Toruń - UKS Błyskawica Niechanowo Krzysztof  Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
IM15 Spartanie Opalenica - KS Lokomotiv Czerwieńsk Bartosz Burek
Krzysztof Krawczyk
 
EK33
PUKS Trzebinia - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
Tomasz Baraniec
Mirosław Michna
EK35  MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Bankówka Zielonka Patrik Mik [CZE]
Martin Petrik [CZE]
EK36 PKS MOS Zbąszyń - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I mecz przełożony
EK08
(w Zbąszyniu)
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I - PKS MOS Zbąszyń mecz przełożony
MJS19/20 UKS Absolwent Siedlec - Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Mateusz Jarysz
Kamil Serocki
MJS21/22 UKS Bankówka Zielonka - UKS Fenomen Babimost
Radosław Gapski
Aleksander Marzec
MJS23/24 I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - SKS Olimpia Łochów
mecze przełożone
Turniej juniorek młodszych w Zielonce Radosław Gapski - Sędzia Główny
Aleksander Marzec

 

09-10.01.2021

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM29
TKKF Jadberg Pionier Tychy - KS Górale Nowy Targ

Martin Petrik [CZE]
Tomas Podlesny [CZE]

EM30
JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk - UKS Bankówka Zielonka
Krzysztof Krawczyk
Mateusz Jarysz
EM31
I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - SKS Olimpia Łochów 

Bartosz Burek
Wojciech Czarnecki

EM32 AU Politechniki Łódzkiej - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński
EK31
Gryf Rybarzowice - MMKS Podhale Nowy Targ
 
Tomasz Baraniec
Jarosław Barć
 
KJS13/14
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk IV -
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk III
mecze przełożone
KJS15/16
PUKS Trzebinia - UKS Junior Kębłowo
Jan Sowa
Marcin Chutkowski
KJS17/18 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - UKS Bankówka Zielonka
Jędrzej Strzyż
Kamil Serocki

 

 

18-20.12.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM25
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - TKKF Pionier Tychy
mecz przełożony
EM26 AU Politechniki Łódzkiej - SKS Olimpia Łochów

Mateusz Jarysz
Krzysztof  Krawczyk

EM27
I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - UKS Bankówka Zielonka

Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński

EM28 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk - KS Górale Nowy Targ Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
MJS15/16
UKS Fenomen Babimost - UKS Absolwent Siedlec
Kacper Komin
Jan Sowa
MJS17/18
Aligator UKS Chwarzno Gdynia - UKS Błyskawica Niechanowo
Robert Sawicki
Marcin Rudziński
EK29
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
EK30
UKS Bankówka Zielonka - PKS MOS Zbąszyń
Szymon Ruszczyk
Radosław Gapski
EK32 PUKS Trzebinia - SUS Travel Jedynka Trzebiatów
Tomasz Baraniec
Mirosław Michna

 

12-13.12.2020

 
Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
IM20
TLU Kala-Izolacje Toruń - UKS Victoria Gułtowy
Mateusz Jarysz
Jędrzej Strzyż
 
EK27
Gryf Rybarzowice - PKS MOS Zbąszyń (mecz w Zbąszyniu)
Maciej Statucki
Kacper Komin
EK55 PKS MOS Zbąszyń - Gryf Rybarzowice
Maciej Statucki
Kacper Komin
EK25 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński
EK26 PUKS Trzebinia - MMKS Podhale Nowy Targ Jarosław Barć
Mirosław Michna
EK28 UKS Bankówka Zielonka - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Radosław Gapski
Krzysztof Mielewczyk
MJM-1A Turniej eliminacyjny w Łochowie
Szymon Ruszczyk - Sędzia Główny
Bartosz Wytrykowski
MJM-1D Turniej eliminacyjny w Babimoście
Jan Sowa - Sędzia Główny
Marcin Chutkowski
MJM-1B Turniej eliminacyjny w Toruniu
Mateusz Jarysz - Sędzia Główny
Jędrzej Strzyż
Mateusz Gurski
Kamil Serocki
KJM-1A Turniej eliminacyjny w Mrzeżynie (gospodarz - Trzebiatów) Arkadiusz Kalwasiński - Sędzia Główny
Michał Górski
KJM-1B Turniej eliminacyjny w Radzewie Jędrzej Strzyż - Sędzia Główny
Mateusz Jarysz

 

08-09.12.2020

 
Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
MJS01/02
I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - UKS Absolwent Siedlec
Mateusz Jarysz
Jan Sowa

 

05-06.12.2020

 
Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
IM13
TLU Kala Izolacje Toruń - UKS Absolwent Siedlec
Bartosz Burek
Wojciech Czarnecki
 
EK03
MMKS Podhale Nowy Targ - Gryf Rybarzowice 
Martin Petrik  [CZE]
Patrik Mik  [CZE]
MJS35/36
SKS Olimpia Łochów - UKS Fenomen Babimost
Radosław Gapski
Marcin Rudziński
MJS33/34 I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - Aligator UKS Chwarzno Gdynia
mecze przełożone
MJS31/32 UKS Bankówka Zielonka - UKS Błyskawica Niechanowo
Kamil Serocki
Bartosz Wytrykowski
KJS09/10 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - UKS Bankówka Zielonka Robert Sawicki
Krzysztof Mielewczyk
KJS11/12 PUKS Trzebinia - SUS Travel Jedynka Trzebiatów Aleksander Marzec
Mirosław Michna

 


28-29.11.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM22
KS Górale Nowy Targ - I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński
EM23
UKS Bankówka Zielonka - AU Politechniki Łódzkiej 
Radosław Gapski
Maciej Konieczka
EM24
SKS Olimpia Łochów - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

Marcin Rozmiarek
Szymon Ruszczyk

EM21 TKKF Pionier Tychy - JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk mecz przełożony
 
IM12
KS Lokomotiv Czerwieńsk - UKS Błyskawica Niechanowo
 
Bartosz Burek
Marcin Chutkowski
 
EK21
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - UKS Bankówka Zielonka
Wojciech Czarnecki
Michał Frankiewicz
EK23
PKS MOS Zbąszyń - PUKS Trzebinia
Mateusz Jarysz
Jan Sowa
EK24 MMKS Podhale Nowy Targ - SUS Travel Jedynka Trzebiatów
Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński
EK22
EK50
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - Gryf Rybarzowice
Gryf Rybarzowice - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
mecze przełożone

21-22.11.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM17
SKS Olimpia Łochów - TKKF Pionier Tychy
mecz przełożony
EM18
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - UKS Bankówka Zielonka 
Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński
EM19
AU Politechniki Łódzkiej - KS Górale Nowy Targ
Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
EM20  I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk mecz przełożony
 
IM10
UKS Absolwent Siedlec - KS Lokomotiv Czerwieńsk
 
Mateusz Jarysz
Kamil Serocki
 
EK17
MMKS Podhale Nowy Targ - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 
Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński 
EK18
SUS Travel Jedynka Trzebiatów - PKS MOS Zbąszyń
mecz przełożony
EK19 PUKS Trzebinia - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
Mirosław Michna
Tomasz Baraniec
Grupa C I Turniej eliminacyjny w Trzebini Tomasz Baraniec
Patrycja Gurgul
Grupa A I Turniej eliminacyjny w Mrzeżynie turniej przełożony

14-15.11.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EK13
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - Gryf Rybarzowice 
Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
EK31
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - Gryf Rybarzowice 
Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek

06-08.11.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM48
JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk - I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Marcin Rozmiarek 
Krzysztof Mielewczyk
 
IM09
KS Lokomotiv Czerwieńsk - TLU Kala- Izolację Toruń 
Mateusz Jarysz 
Jan Sowa
IM11  
Spartanie Opalenica - UKS Victoria Gułtowy 
Arkadiusz Kalwasiński 
Kamil Serocki 
MJS13/14
SKS Olimpia Łochów - UKS Bankówka Zielonka (mecz w piątek i w sobotę)
Radosław Gapski 
Szymon Ruszczyk 

30.10-01.11.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM13
TKKF Pionier Tychy - I LO UKS FLOORBALL Gorzów Wielkopolski 
mecz przełożony
EM16
UKS Bankówka Zielonka - SKS Olimpia Łochów 
Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
 
IM08
UKS Victoria Gułtowy - UKS Błyskawica Niechanowo (mecz rozgrywany w piątek)
Arkadiusz Kalwasiński 
Michał Górski
EK13
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - Gryf Rybarzowice 
mecz przełożony
EK14
UKS Bankówka Zielonka - PUKS Trzebinia
Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
EK15
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I-SUS Travel Jedynka Trzebiatów 
mecz przełożony
EK16 
PKS MOS Zbąszyń - MMKS Podhale Nowy Targ 
Mateusz Jarysz
Jan Sowa

24-25.10.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM14
JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk -  AU Politechniki Łódzkiej
mecz przełożony
EM15
KS Górale Nowy Targ - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 

Krzysztof Mielewczyk

Marcin Rozmiarek

MJS07/08
UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Fenomen Babimost 
 
mecze przełożone
MJS09/10
UKS Absolwent Siedlec - SKS Olimpia Łochów
Piotr Różański 
Kamil Serocki 
MJS11/12 
UKS Bankówka Zielonka - I LO Floorball Gorzów Wielkopolski
Maciej Konieczka 
Bartosz Wytrykowski 
EK09 
PKS MOS Zbąszyń - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
Mateusz Jarysz 
Krzysztof Krawczyk 
EK10
MMKS Podhale Nowy Targ - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
Marcin Rozmiarek 
Krzysztof Mielewczyk 
EK11
SUS Travel Jedynka Trzebiatów - UKS Bankówka Zielonka 
Arkadiusz Kalwasiński 
Michał Górski
EK12
PUKS Trzebinia - Gryf Rybarzowice
Jakub Barć 
Jarosław Dulęba

 


10-11.10.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM09
UKS Bankówka Zielonka - TKKF Pionier Tychy
mecz przełożony
EM10
SKS Olimpia Łochów - KS Górale Nowy Targ 
mecz nie odbędzie się
EM11
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk 
Libor Gavlas [CZE]
Radek Vybihal [CZE]

EM12

AU Politechniki Łódzkiej - I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 
Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
 
IM06
UKS Absolwent Siedlec - UKS Victoria Gułtowy 
 
Mateusz Jarysz 
Jan Sowa
IM07
 
UKS Błyskawica Niechanowo - Spartanie Opalenica 
Mateusz Sosnowski
Michał Górski
EK05
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - PUKS Trzebinia
Wojciech Czarnecki 
Bartosz Burek 
EK06
EK34 
EK06 Gryf Rybarzowice - SUS Travel Jedynka Trzebiatów [mecz w Trzebiatowie] 
 
EK34 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - Gryf Rybarzowice 
Jakub Kamiński
Krzysztof Krawczyk 
EK07
UKS Bankówka Zielonka - MMKS Podhale Nowy Targ 
Sebastian Sternicki
Radosław Gapski
EK08
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - PKS MOS Zbąszyń 
 
mecz przełożony
 

03-04.10.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM46
UKS Bankówka Zielonka - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 
Krzysztof Krawczyk 
Michał Górski
 
IM05
UKS Victoria Gułtowy - TLU Kala - Izolacje Toruń 
Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk 
MJS01/02
I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - UKS Absolwent Siedlec
mecz przełożony
MJS03/04
 
SKS Olimpia Łochów - UKS Błyskawica Niechanowo 
Maja Stenka 
Monika Kraus
MJS05/06
UKS Fenomen Babimost - Aligator UKS Chwarzno Gdynia 
Maciej Statucki 
Mateusz Jarysz

26-27.09.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM05
TKKF Pionier Tychy - AU Politechniki Łódzkiej
Martin Petrik (CZE)
Milan Mašurka (CZE)
EM06
I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 
mecz przełożony
EM07
 
JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk - SKS Olimpia Łochów
 

Jędrzej Strzyż 
Michał Górski

EM08

KS Górale Nowy Targ - UKS Bankówka Zielonka
 
Pavel Hala (CZE)
Patrik Mik (CZE)
 
IM01
KS Lokomotiv Czerwieńsk - UKS Victoria Gułtowy
 
Krzysztof Krawczyk 
Marcin Chutkowski 
IM02
TLU Kala- Izolacje Toruń - Spartanie Opalenica 
 
Radosław Gapski 
Szymon Ruszczyk
IM03
 
UKS Absolwent Siedlec - UKS Błyskawica Niechanowo
 
Mateusz Jarysz 
Jan Sowa 
KJS01/02 UKS Junior Kębłowo - UKS Bankówka Zielonka 
 
brak komunikatu meczowego, brak obsady sędziowskiej 
 
KJS03/04 
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk  - PUKS Trzebinia 
Sobota 
Marcin Rudziński 
Justyna Krzywak 
 
Niedziela 
Marcin Rozmiarek 
Krzysztof Mielewczyk
KJS05/06  SUS TRAVEL Jedynka Trzebiatów - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
Jakub Kamiński 
Maja Stenka 

 


19-20.09.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM01

KS Górale Nowy Targ - TKKF Pionier Tychy

 

Pavel Hala (CZE)
Patrik Mik (CZE)

EM02

UKS Bankówka Zielonka - JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk

Radosław Gapski 
Szymon Ruszczyk

EM03 

SKS Olimpia Łochów - I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski

Jędrzej Strzyż 
Michał Górski

EM04

KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - AU Politechniki Łódzkiej

mecz przełożony

EK01
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
Marcin Rozmiarek 
Krzysztof Mielewczyk 
EK02   PKS MOS Zbąszyń - UKS Bankówka Zielonka 
Mateusz Jarysz 
Kacper Komin
EK03 MMKS Podhale Nowy Targ - Gryf Rybarzowice mecz przełożony
EK04

SUS Travel Jedynka Trzebiatów - PUKS Trzebinia

Wojciech Czarnecki 
Kamil Serocki 

 

r

Obsady sędziowskie na poszczególne spotkania w sezonie 2019/2020.

Opracowuje:

Michał Górski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koordynator ds. obsad sędziowskich


14-15.03.2020 - kolejka odwołana

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM106

KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - KS Górale Nowy Targ 

Wojciech Czarnecki
Bartosz Burek

EM107

SKS Olimpia Łochów - UKS Bankówka Zielonka 

Radosław Gapski
Michał Górski 
EK57

SUS Travel Jedynka Trzebiatów - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk 
EK58

MMKS Podhale Nowy Targ - PKS MOS Zbąszyń 

Wojciech Czarnecki
Bartosz Burek

Łochów Turniej półfinałowy Radosław Gapski Sędzia Główny
Monika Fijałkowska 
Cezary Grotkowski 
Orzysz Turniej półfinałowy Szymon Ruszczyk Sędzia Główny
Robert Sawicki 
Zielonka Turniej półfinałowy Michał Górski Sędzia Główny
Jarosław Dulęba 
Jakub Barć

 

 

06-08.03.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM100

TKKF Pionier Tychy - Travel.pl Wilki Sanok

Radek Vybihal   (CZE)          

Stanislav Kosek (CZE)

EM105

KS Lokomotiv Czerwieńsk - KS Górale Nowy Targ 

Jędrzej Strzyż
Michał Górski
Półfinał

Gorzów Wielkopolski

zawody przełożone
Półfinał

Łochów

Radosław Gapski - Sędzia Główny
Szymon Ruszczyk 
Monika Fijałkowska 

KJS32/31 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Jakub Kamiński 
Krzysztof Krawczyk
KJS33/34  Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - Aligator UKS Chwarzno Gdynia Maja Stenka
Robert Sawicki
KJS35/36  UKS Junior Kębłowo - UKS Prus Żary Jan Sowa
Mateusz Jarysz 

 

29.02-01.03.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Energa Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn
EM78

KS Lokomotiv Czerwieńsk - UKS Absolwent Siedlec 

Jan Sowa 
Jędrzej Strzyż
EM102

TLU Kala Izolacje Toruń - SKS Olimpia Łochów 

Karol Ankutowicz
Michał Frankiewicz
EM104

UKS Bankówka Zielonka - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 

Radosław Gapski
Szymon Ruszczyk
EM99

JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk - UKS Fenomen Babimost

Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
EM101
EM101 UKS Prus Żary - I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Kacper Komin 
Michał Górski
Energa Ekstraliga Unihokeja Kobiet
EK55

MMKS Podhale Nowy Targ - PUKS Trzebinia 

Aleksander Marzec
Jakub Barć
EK56

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - Dzikie Gęsi Zielonka

Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk

EK 53

KS Gryf Rybarzowice - KS Górale Nowy Targ

Martin Petrik
Milan Masurka
EK54

SUS Travel Jedynka Trzebiatów - PKS MOS Zbąszyń 

Arkadiusz Kalwasiński
Mateusz Sosnowski 
EK29

 KS Górale Nowy Targ - KS Gryf Rybarzowice (mecz w Rybarzowicach)

Martin Petrik
Milan Masurka

Turnieje eliminacyjne juniorów i juniorek młodszych

Turniej Eliminacyjny Juniorek Młodszych Gdańsk Krzysztof Mielewczyk - Sędzia Główny
Maja Stenka
Marcin Rozmiarek

22-23.02.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Mężczyzn
EM85

AZS Politechnika Łódź - Travel.pl Wilki Sanok 

Kamil Serocki
Radosław Gapski
EM5

KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - KS Lokomotiv Czerwieńsk

Jakub Barć
Jarosław Dulęba
Ekstraliga Kobiet
EK4/28 PKS- MOS Zbąszyń - KS Górale Nowy Targ Jędrzej Strzyż
Arkadiusz Kalwasiński
Liga U19 Juniorów Starszych
MJS33/36

SKS Olimpia Łochów - UKS Błyskawica Niechanowo 


Szymon Ruszczyk
Monika Fijałkowska
MJS35/32

Aligator UKS Chwarzno Gdynia - Spartakus Sicienko TLU Toruń 

Krzysztof Mielewczyk
Maja Stenka
Liga U19 Juniorek Starszych
KJS29/30

UKS Prus Żary - MMKS Podhale Nowy Targ 


Anna Borkowska
Jan Sowa
KJS25/26

MLUKS Jedynka Trzebiatów - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I 

Agata Arendarczyk 
Krzysztof Krawczyk
KJS27/28

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - Aligator UKS Chwarzno Gdynia

Marcin Rozmiarek
Robert Sawicki

 

15-16.02.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Energa Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn
EM06

UKS Fenomen Babimost - TKKF Pionier Tychy

Arkadiusz Kalwasiński
Jędrzej Strzyż
EM97

Travel.pl Wilki Sanok - JohnnyBros Olimpia Gdańsk 

Mirosław Michna
Tomasz Hojna
EM98

UKS Fenomen Babimost - AZS Politechnika Łódź 

Arkadiusz Kalwasiński
Jędrzej Strzyż
EM92

KS Górale Nowy Targ - UKS Bankówka Zielonka 

Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
EM93

KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - UKS Absolwent Siedlec 

Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk 
EM96

UKS I LO Floorball Gorzów Wielkopolski - TKKF Pionier Tychy

Bartosz Burek
Mateusz Jarysz
EM95

SKS Olimpia Łochów - UKS Prus Żary

Radosław Gapski
Szymon Ruszczyk
Energa Ekstraliga Unihokeja Kobiet
EK41

KS Gryf Rybarzowice - PUKS Trzebinia 

Martin Petrik (CZE)
Tomas Podlesny (CZE)
EK51

PKS-MOS Zbąszyń - MMKS Podhale Nowy Targ 

Arkadiusz Kalwasiński
Jędrzej Strzyż

EK50

PUKS Trzebinia - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 

Martin Petrik (CZE)
Milan Masurka (CZE)
EK52

KS Górale Nowy Targ- SUS Travel Jedynka Trzebiatów

Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk

08-09.02.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Energa Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn
EM86

JohnnyBros Olimpia Gdańsk - I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 

Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
EM87

TKKF Pionier Tychy - SKS Olimpia Łochów 

Martin Petrik (CZE)
Tomas Podlesny (CZE)
EM90

UKS Absolwent Siedlec - KS Górale Nowy Targ 

Mateusz Jarysz
Arkadiusz Kalwasiński
EM91

UKS Bankówka Zielonka - KS Lokomotiv Czerwieńsk

Karol Ankutowicz
Radosław Gapski
EM9

UKS Prus Żary - UKS Fenomen Babimost 

Kacper Komin
Jan Sowa
Energa Ekstraliga Unihokeja Kobiet
EK38

EK45 KS Gryf Rybarzowice - SUS Travel Jedynka Trzebiatów 
(Mecz w Trzebiatowie)

Mateusz Sosnowski
Jakub Kamiński
EK46

MMKS Podhale Nowy Targ - KS Górale Nowy Targ 

Jakub Barć                       Aleksander Marzec

EK47

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - PKS- MOS Zbąszyń 

Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
EK48

Dzikie Gęsi Zielonka - PUKS Trzebinia 

Karol Ankutowicz
Radosław Gapski
EK17

SUS Travel Jedynka Trzebiatów - KS Gryf Rybarzowice 

Mateusz Sosnowski
Jakub Kamiński

Turnieje eliminacyjne juniorów i juniorek młodszych

Turniej Eliminacyjny Juniorów Młodszych w Łodzi Maja Stenka (Sędzia Główny)
Robert Sawicki

 

01-02.02.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Liga U19 Juniorów
MJS21/22

TLU Kala Izolacje Toruń - Aligator UKS Chwarzno Gdynia

Mateusz Sosnowski
Jędrzej Strzyż

25-26.01.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Energa Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn
EM84

TravelPLWilki Sanok - UKS Fenomen Babimost

Tomasz Hojna
Mirosław Michna
EM79

KS Górale Nowy Targ - TLU Kala- Izolacje Toruń 

Mateusz Jarysz
Krzysztof Krawczyk
EM80

KS Gorący Potok szarotka Nowy Targ - UKS Prus Żary 

Mateusz Jarysz
Krzysztof Krawczyk
EM82

SKS Olimpia Łochów - JohnnyBros Olimpia Gdańsk 

Radosław Gapski
Szymon Ruszczyk
EM45

UKS Bankówka Zielonka - AZS Politechnika Łódzka 

Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński
EM75 UKS Prus Żary - KS Górale nowy Targ Mateusz Jarysz
Krzysztof Krawczyk
EM89 TLU Kala - Izolacje Toruń - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ Mateusz Jarysz
Krzysztof Krawczyk
Energa Ekstraliga Unihokeja Kobiet
EK43

KS Górale Nowy Targ - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

Mateusz Jarysz
Krzysztof Krawczyk
EK42

PKS-MOS Zbąszyń - Dzikie Gęsie Zielonka 

Bartosz Wytrykowski
Jan Sowa
EK44 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - MMKS Podhale Nowy Targ  Michał Frankiewicz
Maja Stenka

18-19.01.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Energa Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn
EM66

KS Górale Nowy Targ - TKKF Pionier Tychy

Górski Michał 
Arkadiusz Kalwasiński
EM67

KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - JohnnyBros Gdańsk

Górski Michał
Arkadiusz Kalwasiński
EM77

UKS Absolwent Siedlec - UKS Bankówka Zielonka

Kacper Komin 
Szymon Ruszczyk
EM83

I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - AZS Politechnika Łódzka 

Mateusz Jarysz
Bartosz Burek
Energa Ekstraliga Unihokeja Kobiet
EK3

SUS Travel Jedynka Trzebiatów - PUKS Trzebinia 

Mateusz Sosnowski 
Krzysztof Krawczyk

Liga U19 Juniorek Starszych

KJS 23, 24

MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Junior Kębłowo

Górski Michał
Arkadiusz Kalwasiński

11-12.01.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Energa Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn
EM71

UKS Fenomen Babimost - I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski

Arkadiusz Kalwasiński
Michał Górski
EM72

AZS Politechnika Łódzka - SKS Olimpia Łochów

Mateusz Jarysz
Jędrzej Strzyż
EM74

TKKF Pionier Tychy - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

Sędziowie z Czech
EM76

TLU Kala - Izolacje Toruń - KS Lokomotiv Czerwieńsk

Michał Frankiewicz
Mateusz Sosnowski
EM25

UKS Bankówka Zielonka - Travel.pl Wilki Sanok

Radosław Gapski
Szymon Ruszczyk
Energa Ekstraliga Unihokeja Kobiet
EK38

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - SUS Travel Jedynka Trzebiatów
(mecz rozgrywany poza Gdańskiem)

Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
EK39

Dzikie Gęsi Zielonka - KS Górale Nowy Targ 

Radosław Gapski
Szymon Ruszczyk 
EK40

PUKS Trzebinia - PKS MOS Zbąszyń 

Tomasz Baraniec
Tomasz Hojna
EK11

KS Górale Nowy Targ - Dzikie Gęsi Zielonka (Mecz rozgrywany w Zielonce)

Radosław Gapski
Szymon Ruszczyk

Turnieje eliminacyjne juniorów i juniorek młodszych

Turniej Eliminacyjny Juniorek Młodszych w Trzebini Tomasz Baraniec (Sędzia Główny)
Tomasz Hojna
Patrycja Gurgul
Turniej Eliminacyjny Juniorzy Młodsi w Gułtowach  Anna Borkowska (Sędzia Główny)
Jan Sowa
Turniej Eliminacyjny Juniorzy Młodsi w Zielonce  Radosław Gapski (Sędzia Główny)
Szymon Ruszczyk
Monika Fijałkowska
Turniej Eliminacyjny Juniorek Młodszych w Morągu  Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk 
Robert Sawicki

 

 

04-05.01.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Energa Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn
EM64

UKS Bankówka Zielonka - TLU Kala Izolacje Toruń

Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
EM65

KS Lokomotiv Czerwieńsk - UKS Prus Żary 

Mateusz Jarysz
Radosław Gapski
EM69 SKS Olimpia Łochów - UKS Fenomen Babimost  Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
EM70 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - TRAVEL.PL Wilki Sanok Mateusz Jarysz
Radosław Gapski
Energa Ekstraliga Unihokeja Kobiet
EK36 MMKS Podhale Nowy Targ - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk  Arkadiusz Kalwasiński
Górski Michał
EK35 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - Dzikie Gęsi Zielonka  Bartosz Burek
Strzyż Jędrzej
EK37 KS Gryf Rybarzowice - MMKS Podhale Nowy Targ  Sędziowie z Czech

 

21-22.12.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Mężczyzn
EM61

TKKF Pionier Tychy - KS Lokomotiv Czerwieńsk

Sędziowie z Czech
EM62

UKS Prus Żary - UKS Bankówka Zielonka

Mateusz Jarysz
Kamil Serocki
EM57 TRAVEL.PL Wilki Sanok - SKS Olimpia Łochów  Volodar Ilyk (UA)
Mykhaylo Pryyma (UA)
EM63 TLU Kala-Izolacje Toruń - UKS Absolwent Siedlec  Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
EM59 AZS Politechnika Łódzka - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ Bartosz Burek
Wojciech Czarnecki
EM60 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - KS Górale Nowy Targ  Arkadiusz Kalwasiński
Michał Górski
Ekstraliga Kobiet
EK31 PUKS Trzebinia - MMKS Podhale Nowy Targ Mirosław Michna
Tomasz Baraniec
EK32 Dzikie Gęsi Zielonka - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Szymon Ruszczyk 
Radoslaw Gapski
EK29 KS Górale Nowy Targ - KS Gryf Rybarzowice
Mecz przełożony na 01.03.2020
Dwumecz odbędzie się w dniach 29.02-01.03.2020 w Rybarzowicach
-
EK30 PKS MOS Zbąszyń - SUS Travel Jedynka Trzebiatów Mateusz Jarysz
Kamil Serocki

14-15.12.2019

Liga U19 Juniorów Starszych
MJS26/29 SKS Olimpia Łochów - UKS Bankówka Zielonka Ruszczyk Szymon
Radoslaw Gapski
MJS25/28 UKS Fenomen Babimost - UKS Absolwent Siedlec Arkadiusz Kalwasiński
Górski Michał
MJS27/30 Spartakus Sicienko TLU Toruń - I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski Strzyż Jędrzej
Krzysiek Krawczyk
Liga U19 Juniorek Starszych
KJS11/12 MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Prus Żary  Karol Ankutowicz
Miejscowy zawodnik/zawodniczka

 

07-08.12.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Mężczyzn
EM 56

SKS Olimpia Łochów - I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski

Marcin Rozmiarek
Michał Górski
EM 50

UKS Absolwent Siedlec - UKS Prus Żary 

Mateusz Jarysz
Jędrzej Strzyż
EM 51

UKS Bankówka Zielonka - TKKF Pionier Tychy 

Marcin Rozmiarek
Michał Górski
EM54

KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - UKS Fenomen Babimost 

Radek Vybihal (CZE)
Jirka Vecerk (CZE)
EM 52

KS Lokomotiv Czerwieńsk - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 

Mateusz Jarysz
Jędrzej Strzyż

 


30.11.-01.12.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Mężczyzn
EM 46

KS Lokomotiv Czerwieńsk - UKS Fenomen Babimost

Arkadiusz Kalwasiński
Mateusz Jarysz
Ekstraliga Kobiet
EK 9 MMKS Podhale Nowy Targ - KS Gryf Rybarzowice
(Mecz odbędzie się w Rybarzowicach. Przełożony z 12.01.2020)
Martin Petřík
Tomáš Podlesný
EK 3 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - PUKS Trzebinia Przełożony
Liga U19 Juniorów Starszych
MJS15/18 UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Bankówka Zielonka  Jakub Kamiński
Karol Ankutowicz
MJS14/17 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - Aligator UKS Chwarzno Gdynia Krzysztof Krawczyk
Agata Arendarczyk
Liga U19 Juniorek Starszych
KJS17/18 UKS Prus Żary - UKS Junior Kębłowo (Mecz rozgrywany w Czerwieńsku) Arkadiusz Kalwasiński
Mateusz Jarysz
KJS13 Interplatic Olimpia Osowa Gdańsk II - SUS Travel Jedynka Trzebiatów
(Na wniosek Komisji Obsad mecz rozgrywany o godzinie 19:15)
Marcin Rudziński
Robert Sawicki
KJS15 Aligator UKS Chwarzno Gdynia - Inteplastic Olimpia Osowa Gdańsk
(Na wniosek Komisji Obsad mecz rozgrywany o godzinie 16:30)
Marcin Rudziński
Robert Sawicki
KJS14 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - SUS Travel Jedynka Trzebiatów
(Na wniosek Komisji Obsad mecz rozgrywany o godzinie 11:00.
Możliwe drobne opóźnienie spowodowane transportem sędziów pomiędzy Gdynią, a Gdańskiem)
Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
KJS16 Aligator UKS Chwarzno Gdynia - Inteplastic Olimpia Opsowa Gdańsk
(Na wniosek Komisji Obsad mecz rozgrywany o godzinie 9:00)
Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk

 

23-24.11.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Mężczyzn
EM45

UKS Bankówka Zielonka - AZS Politechnika Łódzka

Mecz przełożony
EM47

KS Górale Nowy Targ - TRAVEL.PL Wilki Sanok 

Marek Drienka (SVK)
Jozef Majer (SVK)
EM48

KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.

Marek Drienka (SVK)
Jozef Majer (SVK)
EM43 TLU Kala-Izolacje Toruń - TKKF Pionier Tychy  Bartosz Burek 
Jędrzej Strzyż
EM44 UKS Abolwent Siedlec - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk  Krzysztof Mielewczyk
Anna Borkowska
EM22 UKS Prus Żary - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk  Krzysztof Mielewczyk
Anna Borkowska
EM53 KS Górale Nowy Targ - Politechnika Łódzka Mateusz Jarysz 
Tomasz Baraniec
Ekstraliga Kobiet
EK15 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - KS Górale Nowy Targ  Marcin Rozmiarek 
Trwa ustalanie drugiego sędziego
EK27 PUKS Trzebinia - SUS Travel Jedynka Trzebiatów  Arkadiusz Kalwasiński 
Kamil Serocki
EK28 PKS MOS Zbąszyń - KS Górale Nowy Targ  Mecz przełożony
EK26 Dziekie Gęsi Zielonka - MMKS Podhale Nowy Targ (mecz rozgrywany w Łochowie) Sebastian Sternicki 
Cezary Grotkowski
EK16 MMKS Podhale Nowy Targ - SUS Travel Jedynka Trzebiatów Mateusz Jarysz 
Tomasz Baraniec
Liga U16 Juniorów Młodszych
I Turniej Eliminacyjny w Łochowie  Sebastian Sternicki 
Cezary Grotkowski
I Turniej Eliminacyjny w Gdyni Wojciech Czarnecki 
Robert Sawicki
I Turniej Eliminacyjny w Babimoście Krzysztof Mielewczyk
Anna Borkowska

16-17.11.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Mężczyzn
EM 41

TKKF Pionier Tychy - UKS Absolwent Siedlec

Petrik Martin
Masurka Milan
EM 37

TRAVEL.PL Wilki Sanok - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

Mirosław Michna 
Brak Drugiego Sędziego
EM 42

UKS Prus Żary - TLU Kala Izolacje Toruń

Marcin Rozmiarek 
Krzysztof Mielewczyk
EM 38 UKS Fenomen Babimost - KS Górale Nowy Targ Marcin Rozmiarek 
Krzysztof Mielewczyk
EM 40 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - UKS Bankówka Zielonka Wojciech Czarnecki 
Radosław Gapski
EM 39 AZS Politechnika Łódzka - KS Lokomotiv Czerwieńsk Marcin Rozmiarek 
Krzysztof Mielewczyk
Ekstraliga Kobiet
EK 24 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - KS Górale Nowy Targ Arkadiusz Kalwasiński 
Kamil Serocki
EK 22 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - PUKS Trzebinia  Wojciech Czarnecki 
Radosław Gapski
EK 23 MMKS Podhale Nowy Targ - PKS MOS Zbąszyń Brak Sędziów
EK 21, EK 49 KS Gryf Rybarzowice - Dzikie Gęsi Zielonka  Patrik Mik
Viktor Kubala
Liga U16 Juniorek Młodszych
Turniej Eliminacyjny w Orzyszu Szymon Ruszczyk - Sędzia Główny
Bartosz Wytrykowski
Liga U19 Juniorów Starszych
MJS 19, MJS 20 UKS Błyskawica Niechanowo - SKS Olimpia Łochów  Krzysztof Krawczyk
Jędrzej Strzyż

09.11.2019

Liga U16 Juniorek Młodszych
Turniej Eliminacyjny w Mrzeżynie Justyna Krzywak
Jakub Kamiński
Turniej Eliminacyjny w Kębłowie Arkadiusz Kalwasiński
Robert Sawicki

02-03.11.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Mężczyzn
EM 33

AZS Politechnika Łódzka - UKS Absolwent Siedlec

Mateusz Jarysz 
Kamil Serocki
EM 29

SKS Olimpia Łochów - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

Radoslaw Gapski 
Szymon Ruszczyk
EM 35

TKKF Pionier Tychy - UKS Prus Żary 

Sędziowie z Czech
EM 31

TRAVEL.PL Wilki Sanok - KS Lokomotiv Czerwieńsk

Górski Michał
Arkadiusz Kalwasiński
EM 32

UKS Fenomen Babimost - UKS Bankówka Zielonka 

Wojciech Czarnecki 
Marcin Rudziński
EM 34

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - TLU Kala - Izolacje Toruń 

Marcin Rozmiarek 
Krzysztof Mielewczyk
EM 30

I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - KS Górale Nowy Targ 

Mateusz Jarysz 
Kamil Serocki
Ekstraliga Kobiet
EK 17 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - Gryf Rybarzowice  BRAK KOMUNIKATU
EK 19 PKS MOS Zbąszyń - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Wojciech Czarnecki 
Marcin Rudziński
EK 20 PUKS Trzebinia - Dzikie Gęsi Zielonka
Tomasz Hojna
Mirosław Michna 
EK 18 KS Górale Nowy Targ - MMKS Podhale Nowy Targ  Górski Michał
Arkadiusz Kalwasiński

26-27.10.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Mężczyzn
EM 20

AZS Politechnika Łódzka - UKS Prus Żary

Górski Michał 
Gapski Radosław
EM 21

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - TKKF Pionier Tychy

Czarnecki Wojciech
Burek Bartosz
Ekstraliga Kobiet
EK 13 KS Gryf Rybarzowice - PUKS Trzebinia (Mecz rozgrywany w Trzebinii) Michna Mirosław 
Wytrykowski Bartosz
EK 14 Dzikie Gęsi Zielonka - PKS MOS Zbąszyń Rozmiarek Marcin
Mielewczyk Krzysztof
Liga U19 Juniorek Starszych
KJS 7, 8 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - SUS Travel Jedynka Trzebiatów Czarnecki Wojciech 
Burek Bartosz
KJS 9, 10 Aligator UKS Chwarzno Gdynia - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Krzywak Justyna 
Frankiewicz Michał
Liga U19 Juniorów Starszych
MJS 8, 11 UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - Spartakus Sicienko TLU Toruń Jarysz Mateusz
Ruszczyk Szymon
MJS 9, 12 SKS Olimpia Łochów - UKS Bankówka Zielonka (mecze rozgrywane w Zielonce) Rozmiarek Marcin 
Mielewczyk Krzysztof
MJS 7, 10 UKS Absolwent Siedlec - UKS Fenomen Babimost Jarysz Mateusz
Ruszczyk Szymon

12-13.10.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Mężczyzn
EM 25

UKS Bankówka Zielonka - TRAVEL.PL Wilki Sanok

Mecz przełożony
EM 26

KS Lokomotiv Czerwieńsk - I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.

Jarysz Mateusz
Serocki Kamil
EM 27

KS Górale Nowy Targ - SKS Olimpia Łochów

Michna Mirosław
Tomasz Hojna
EM 24

UKS Absolwent Siedlec - UKS Fenomen Babimost

Górski Michał
Strzyż Jędrzej
EM 23

TLU Kala-Izolacje Toruń - AZS Politechnika Łódzka

Gapski Radosław
Konieczka Maciej
Ekstraliga Kobiet
EK 5 PKS MOS Zbąszyń - Gryf Rybarzowice Górski Michał
Strzyż Jędrzej
EK 33 PKS MOS Zbąszyń - Gryf Rybarzowice Serocki Kamil
Jarysz Mateusz
Liga U19 Juniorek Starszych
KJS 2, KJS 5 Aligator UKS Chwarzno Gdynia - SUS Travel Jedynka Trzebiatów Krzywak Justyna
Frankiewicz Michał

 

05-06.10.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Mężczyzn
EM 18

TRAVEL.PL Wilki Sanok - UKS Absolwent Siedlec

Michna Mirosław 
Baraniec Tomasz
EM 19

UKS Fenomen Babimost - TLU Kala-Izolacje Toruń

Gapski Radosław 
Krawczyk Krzysztof
EM 16

SKS Olimpia Łochów - KS Lokomotiv Czerwieńsk

Górski Michał 
Kalwasiński Arkadiusz
EM 17

I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - UKS Bankówka Zielonka

Rozmiarek Marcin 
Mielewczyk Krzysztof
Ekstraliga Kobiet
EK 10 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Rozmiarek Marcin 
Mielewczyk Krzysztof
EK 12 PKS MOS Zbąszyń - PUKS Trzebinia Gapski Radosław 
Krawczyk Krzysztof

28-29.09.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Mężczyzn
EM 8

TKKF Pionier Tychy - AZS Politechnika Łódzka

Martin Petrik
Milan Masurka
EM 14

KS Górale Nowy Targ - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

Arkadiusz Kalwasiński
Marcin Rozmiarek
Liga U19 Juniorów Starszych
MJS3 UKS Bankówka Zielonka - UKS Błyskawica Nichanowo Szymon Ruszczyk
Sebastian Sternicki
MJS1 UKS Fenomen Babimost - UKS Refleks Gorzyce Wielkie ODWOŁANY
MJS2 Aligator UKS Chwarzno Gdynia - I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski Monika Kraus
Michał Górski
Liga U19 Juniorek Starszych
KJS1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Justyna Krzywak
Marcin Rudziński
KJS3 UKS Junior Kębłowo - MMKS Podhale Nowy Targ Jędrzej Strzyż
Krzysztof Krawczyk

 


21-22.09.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Kobiet
EK 6

PUKS Trzebinia - KS Górale Nowy Targ

Baraniec Tomasz
Michna Mirosław
EK 8

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - MMKS Podhale Nowy Targ

Rozmiarek Marcin
Mielewczyk Krzysztof
EK 7

Dzikie Gęsi Zielonka - SUS Travel Jedynka Trzebiatów

Gapski Radosław
Ruszczyk Szymon
Ekstraliga Mężczyzn
EM 11

UKS Absolwent Siedlec - I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.

Górski Michał
Strzyż Jędrzej
EM 10

TLU Kala-Izolacje Toruń - TRAVEL.PL Wilki Sanok

Jarysz Mateusz
Krawczyk Jakub
EM 12

UKS Bankówka - SKS Olimpia Łochów

Gapski Radosław
Ruszczyk Szymon

14-15.09.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Kobiet
EK 2

MMKS Podhale Nowy Targ - Dzikie Gęsi Zielonka

Serocki Kamil
Ruszczyk Szymon
EK 1
EK 25

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - Gryf Rybarzowice

Rudziński Marcin
Wytrykowski Bartosz
Ekstraliga Mężczyzn
EM 6

AZS Politechnika Łódzka - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

Czarnecki Wojciech
Jarysz Mateusz
EM 3

SKS Olimpia Łochów - UKS Absolwent Siedlec

Burek Bartosz
Gapski Radosław
EM 4

TRAVEL.PL Wilki Sanok - UKS Prus Żary

Michna Mirosław
Hojna Tomasz
EM 7 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - TLU Kala-Izolacje Toruń Czarnecki Wojciech
Jarysz Mateusz
EM 2 MUKS Zielonka - UKS Bankówka Zielonka Gospodarze nie wysłali komunikatu meczowego



 

 

Lista w przygotowaniu... 

Obsady sędziowskie na poszczególne spotkania w sezonie 2018/2019.

Opracowuje:

Krzysztof Krawczyk

krzysztof.krawczyk@pzunihokeja.pl

Koordynator ds. obsad sędziowskich


 

25-26.05.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Finał Mistrzostw Polski kat. młodziczki - Mrzeżyno
Finał

Dzikie Gęsi Zielonka

GKS Kasztelania Brudzew

LUKS Nolet Żabi Róg

Floorball Club Banino

UKS Feniks Kramarzyny

MLUKS Jedynka Trzebiatów

UKS Radzevia Radzewo

TKKF Jadberg Pionier Tychy

Sędzia główny - Dobromir Cirocki

Kacper Stolarczyk, Jakub Kamiński


27.04.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Salming Ekstraliga Mężczyzn
MSE 123

UKS Fenomen Babimost - AZS Politechnika Łódzka

Strzyż Jędrzej
Krawczyk Jakub

MSE 128

I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - TRAVEL.PL Wilki Sanok

Jarysz Mateusz
Cirocki Dobromir


13.04.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Salming Ekstraliga Kobiet
Salming Ekstraliga Mężczyzn

Super Finał Unihokeja 2019

Wojciech Czarnecki
Dobromir Cirocki
Marcin Rozmiarek
Arkadiusz Kalwasiński
Krzysztof Krawczyk
Bartosz Burek
Krzysztof Mielewczyk
Michał Górski

06-07.04.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Salming Ekstraliga Kobiet
KSE 66

UKS AMBRA OŁTARZEW Ożarów Maz. - LUCE Bielsko-Biała 

Szymon Ruszczyk
Bartosz Wytrykowski
Salming Ekstraliga Mężczyzn
MSE 111

UKS PRUS Żary - TKKF JADBERG PIONIER Tychy

Dobromir Cirocki
Krzysztof Krawczyk
I Liga Juniorów Starszych
 

Finał A - Babimost 

Radosław Gapski - sędzia główny
Mateusz Jarysz
Jakub Krawczyk
Maciej Konieczka
 

Finał B - Toruń

Michał Górski - sędzia główny
Monika Kraus

30-31.03.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Salming Ekstraliga Mężczyzn
MSE 132, ew. 134

KS Górale Nowy Targ - SKS Olimpia Łochów

Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
MSE 131, ew. 133

MUKS Zielonka - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

Bartosz Burek
Wojciech Czarnecki
MSE 122, 126, ew. 128

UKS Fenomen Babimost - TRAVEL.PL Wilki Sanok

Arkadiusz Kalwasiński
Michał Górski
MSE 125, ew. 127

I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - AZS Politechnika Łódzka

Mateusz Jarysz
Marcin Rudziński

Salming Ekstraliga Kobiet

KSE 68 PUKS Trzebinia - PKS MOS Zbąszyń Mirosław Michna
Tomasz Baraniec
I Liga Juniorek Starszych

Finał A - Nowy Targ

Marcin Rozmiarek- sędzia główny
Krzysztof Mielewczyk
Monika Kraus
Szymon Ruszczyk

Finał B - Kębłowo

W trakcie kompletowania obsady

23-24.03.2019

Salming Ekstraliga Mężczyzn
MSE 129

KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - MUKS Zielonka

Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński
MSE 130

SKS Olimpia Łochów - KS Górale Nowy Targ

Radosław Gapski
Krzysztof Krawczyk
MSE 112

TLU Kala-Izolacje Toruń - KS Wejherowo

Bartosz Burek
Wojciech Czarnecki
MSE 106

KS Wejherowo - ULKS Józefina 

Arkadiusz Kalwasiński
Michał Górski
MSE 121

Politechnika Łódzka - ILO Floorball Gorzów Wielkopolski

Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
Liga Juniorów Młodszych

Półfinał Tychy

Mirosław Michna - sędzia główny
Tomasz Baraniec
Tomasz Hojna

Półfinał Orzysz 

Szymon Ruszczyk - sędzia główny
Bartosz Wytrykowski
Jakub Krawczyk
Liga Juniorek Młodszych

Półfinał Gdańsk

Monika Kraus - sędzia główny
Piotr Wojciechowski
Maja Stenka

Półfinał Zielonka

Jędrzej Strzyż - sędzia główny
Krzysztof Krawczyk
Magdalena Strzała

15-17.03.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Salming Ekstraliga Kobiet
KSE 61, ew. 67

MMKS Podhale Nowy Targ - SUS TRAVEL Jedynka Trzebiatów

Para czeska
KSE 60, ew. 66

INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk - KS GÓRALE Nowy Targ

Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński
KSE 62, 64, ew. 68

PKS MOS Zbąszyń - LUCE Bielsko-Biała

Krzysztof Mielewczyk
Piotr Wojciechowski
KSE 65, ew. 69

PUKS Trzebinia - UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Mazowiecki

Mirosław Michna
Tomasz Baraniec
I Liga Juniorów Starszych
 

PÓŁFINAŁ ŁOCHÓW

Radosław Gapski - sędzia główny
Sebastian Sternicki
Szymon Ruszczyk
 

PÓŁFINAŁ SIEDLEC

Mateusz Jarysz - sędzia główny
Jakub Krawczyk
Kamil Serocki

08-10.03.2019

Salming Ekstraliga Mężczyzn
MSE 118, ew. MSE 122

MUKS Zielonka - Travel.pl Wilki Sanok

Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
MSE 117, ew. MSE 121

KS Szarotka Nowy Targ - UKS Fenomen Babimost 

Maciej Konieczka
Michał Frankiewicz
MSE 119, ew. MSE 123

KS Górale Nowy Targ - AZS Politechnika Łódzka 

Maciej Konieczka
Michał Frankiewicz
MSE 120, ew. MSE 124

I LO Floorball Gorzow Wielkopolski - SKS Olimpia Łochów

Bartosz Burek
Wojciech Czarnecki
MSE 114

UKS Prus Żary - KS Wejherowo

Mateusz Jarysz
Krzysztof Krawczyk 
MSE 105

TLU Kala-Izolacje Toruń - UKS Prus Żary

Mateusz Jarysz
Krzysztof Krawczyk
I Liga Juniorów Starszych
MJ 67

TLU Kala-Izolacje Toruń - UKS Absolwent Siedlec

Mateusz Jarysz
Krzysztof Krawczyk

I Liga Juniorek Starszych

  Półfinał Juniorek Starszych w Mrzeżynie Jakub Kamiński
Bartosz Wytrykowski
  Półfinał Juniorek Starszych w Gdańsku Dobromir Cirocki - sędzia główny
Monika Kraus
Szymon Ruszczyk 

01-03.03.2019 r.:

Salming Ekstraliga Mężczyzn
MSE 104

TRAVEL.PL Wilki Sanok - MUKS Zielonka

Tomasz Hojna
Tomasz Baraniec
MSE 115

AZS Politechnika Łódzka - KS Górale Nowy Targ

Michał Górski
Jakub Krawczyk
MSE 116

SKS Olimpia Łochów - I LO Floorball Gorzów Wielkopolski

Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
MSE 102

UKS Fenomen Babimost - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

Dobromir Cirocki
Krzysztof Krawczyk
MSE 108

ULKS Józefina - UKS Prus Żary

Radosław Gapski
Mateusz Jarysz
MSE 110

ULKS Józefina - TLU Kala-Izolacje Toruń 

Radoslaw Gapski
Mateusz Jarysz
MSE 107 TKKF Jadberg Pionier Tychy - TLU KALA IZOLACJE Toruń

 

Sędziowie z Czech
I Liga Juniorów Starszych
MJ 66

UKS Absolwent Siedlec - UKS Aligator Chwarzno Gdynia

Dobromir Cirocki
Krzysztof Krawczyk
MJ 65

TLU Kala-Izolacje Toruń - UKS Aligator Chwarzno Gdynia 

Kamil Serocki
Michał Górski

I Liga Juniorek Starszych

KJ 26, 29 MLUKS SUS TRAVEL JEDYNKA TRZEBIATÓW - INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk Kuba Kamiński
Kacper Stolarczyk
Liga Juniorek Młodszych

Ćwierćfinał MP Juniorek Młodszych - Zbąszyń

Jędrzej Strzyż - sędzia główny
Agata Arendarczyk

23-24.02.2019 r.:

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Salming Ekstraliga Kobiet
KSE 59

SUS TRAVEL JEDYNKA Trzebiatów - MMKS PODHALE Nowy Targ

Bartosz Burek
Mateusz Jarysz
KSE 58

KS Górale Nowy Targ - Interplastic Olimpia Nowy Targ

Mirosław Michna
Tomasz Hojna
KSE 63

UKS Ambra Ołtarzew Ozarow Mazowiecki - PUKS Trzebinia

Radosław Gapski
Bartosz Wytrykowski
Salming Ekstraliga Mężczyzn
MSE 106

KS Wejherowo - ULKS Józefina

Arkadiusz Kalwasiński
Michał Górski

PRZEWODNICZĄCY I WICEPRZEWODNICZĄCY  WYDZIAŁU SĘDZIOWSKIEGO
POLSKIEGO ZWIĄZKU UNIHOKEJA

1. Maciej Konieczka

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Przewodniczący Wydziału Sędziowskiego

2. 

  Wiceprzewodniczący Wydziału Sędziowskiego