Akademickie Mistrzostwa Polski
Strona główna »
Rozgrywki»
Akademickie Mistrzostwa Polski AMP 2022 - Faza Grupowa
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Grupa D
Grupa E
Grupa F
Grupa G
Grupa H
Kolejki spotkań
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
-
Piątek 2022-04-22
17:40
41
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Uniwersytet Wrocławski
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
-
Piątek 2022-04-22
17:40
42
Politechnika Śląska w Gliwicach
Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
-
Piątek 2022-04-22
17:00
39
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Politechnika Rzeszowska
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
-
Piątek 2022-04-22
17:00
40
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Politechnika Gdańska
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
-
Piątek 2022-04-22
16:20
37
Uniwersytet Zielonogórski
Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
-
Piątek 2022-04-22
16:20
38
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Uniwersytet Śląski w Katowicach
WUM, ul. Trojdena 2C
-
Piątek 2022-04-22
16:00
36
Uniwersytet Rzeszowski
Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
-
Piątek 2022-04-22
15:40
34
Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie
Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
-
Piątek 2022-04-22
15:40
35
Politechnika Wrocławska
Uniwersytet Gdański
WUM, ul. Trojdena 2C
-
Piątek 2022-04-22
15:20
33
Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
-
Piątek 2022-04-22
15:00
31
Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
Gdański Uniwersytet Medyczny
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
-
Piątek 2022-04-22
15:00
32
Politechnika Warszawska
Politechnika Poznańska
WUM, ul. Trojdena 2C
-
Piątek 2022-04-22
14:40
30
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Uniwersytet Warszawski
-
Piątek 2022-04-22
14:00
29
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
-
Piątek 2022-04-22
13:20
27
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Uniwersytet Wrocławski
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
-
Piątek 2022-04-22
13:20
28
Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
Politechnika Łódzka
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
-
Piątek 2022-04-22
12:40
25
Politechnika Rzeszowska
Uniwersytet Zielonogórski
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
-
Piątek 2022-04-22
12:40
26
Politechnika Gdańska
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
-
Piątek 2022-04-22
12:00
22
Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
-
Piątek 2022-04-22
12:00
23
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
WUM, ul. Trojdena 2C
-
Piątek 2022-04-22
12:00
24
Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
-
Piątek 2022-04-22
11:20
19
Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku
Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
-
Piątek 2022-04-22
11:20
20
Uniwersytet Gdański
Politechnika Warszawska
WUM, ul. Trojdena 2C
-
Piątek 2022-04-22
11:20
21
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Uniwersytet Rzeszowski
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
-
Piątek 2022-04-22
10:40
16
Gdański Uniwersytet Medyczny
Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
-
Piątek 2022-04-22
10:40
17
Politechnika Poznańska
Politechnika Wrocławska
WUM, ul. Trojdena 2C
-
Piątek 2022-04-22
10:40
18
Uniwersytet Warszawski
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
-
Piątek 2022-04-22
10:00
15
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
-
Piątek 2022-04-22
10:00
14
Politechnika Łódzka
Politechnika Śląska w Gliwicach
WUM, ul. Trojdena 2C
-
Piątek 2022-04-22
10:00
15
Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
-
Czwartek 2022-04-21
21:20
11
Uniwersytet Zielonogórski
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
-
Czwartek 2022-04-21
21:20
12
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
-
Czwartek 2022-04-21
20:40
09
Politechnika Rzeszowska
Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
-
Czwartek 2022-04-21
20:40
10
Politechnika Gdańska
Uniwersytet Śląski w Katowicach
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
-
Czwartek 2022-04-21
20:00
07
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
-
Czwartek 2022-04-21
20:00
08
Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie
Uniwersytet Rzeszowski
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
-
Czwartek 2022-04-21
19:20
05
Uniwersytet Warszawski
Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
-
Czwartek 2022-04-21
19:20
06
Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
-
Czwartek 2022-04-21
18:40
03
Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
-
Czwartek 2022-04-21
18:40
04
Politechnika Warszawska
Politechnika Wrocławska
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
-
Czwartek 2022-04-21
18:00
01
Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku
Gdański Uniwersytet Medyczny
SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
-
Czwartek 2022-04-21
18:00
02
Uniwersytet Gdański
Politechnika Poznańska
Statystyki najlepszych 7 zawodników
Zobacz więcej...