Juniorzy młodsi
Strona główna »
Rozgrywki»
Juniorzy młodsi 2020/2021 Turnieje eliminacyjne
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Grupa D
Kolejki spotkań
(Grupa A) I turniej eliminacyjny - Łochów, 12.12.2020
-
Sobota 2020-12-12
16:25
JM06
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
SKS Olimpia Łochów
-
Sobota 2020-12-12
14:40
JM05
UKS Bankówka Zielonka
UKS Pancerni Żurawica
-
Sobota 2020-12-12
13:15
JM04
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
UKS Bankówka Zielonka
-
Sobota 2020-12-12
12:10
JM03
SKS Olimpia Łochów
UKS Pancerni Żurawica
-
Sobota 2020-12-12
10:05
JM02
UKS Pancerni Żurawica
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
-
Sobota 2020-12-12
09:00
JM01
SKS Olimpia Łochów
UKS Bankówka Zielonka
(Grupa B) I turniej eliminacyjny - Toruń, 12.12.2020
-
Sobota 2020-12-12
17:45
JM12
UKS Błyskawica Niechanowo
UKS Junior Kębłowo
-
Sobota 2020-12-12
16:30
JM11
FOGO TLU Kala-Izolacje Toruń
UKS Victoria Gułtowy
-
Sobota 2020-12-12
14:15
JM10
UKS Błyskawica Niechanowo
FOGO TLU Kala-Izolacje Toruń
-
Sobota 2020-12-12
13:00
JM09
UKS Junior Kębłowo
UKS Victoria Gułtowy
-
Sobota 2020-12-12
10:45
JM08
UKS Victoria Gułtowy
UKS Błyskawica Niechanowo
-
Sobota 2020-12-12
09:30
JM07
UKS Junior Kębłowo
FOGO TLU Kala-Izolacje Toruń
(Grupa D) I turniej eliminacyjny - Babimost, 12.12.2020
-
Sobota 2020-12-12
19:25
JM18
UKS Absolwent Siedlec
UKS Fenomen Babimost
-
Sobota 2020-12-12
18:20
JM17
UKS Chynów Zielona Góra
KS Chrobry Brójce
-
Sobota 2020-12-12
16:45
JM16
UKS Absolwent Siedlec
UKS Chynów Zielona Góra
-
Sobota 2020-12-12
15:40
JM15
KS Chrobry Brójce
UKS Fenomen Babimost
-
Sobota 2020-12-12
14:05
JM14
UKS Fenomen Babimost
UKS Chynów Zielona Góra
-
Sobota 2020-12-12
13:00
JM13
KS Chrobry Brójce
UKS Absolwent Siedlec
(Grupa C) I turniej eliminacyjny - Orzysz, turniej przełożony
-
Sobota 2021-02-20
18:15
JM48
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
KS Dragons Płoskinia
-
Sobota 2021-02-20
17:00
JM47
UKS Jedynka Orzysz
MUKS Zielonka
-
Sobota 2021-02-20
15:15
JM46
KS Dragons Płoskinia
MUKS Zielonka
-
Sobota 2021-02-20
14:00
JM45
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
UKS Jedynka Orzysz
-
Sobota 2021-02-20
12:15
JM44
KS Dragons Płoskinia
UKS Jedynka Orzysz
-
Sobota 2021-02-20
11:00
JM43
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
MUKS Zielonka
(Grupa C) II turniej eliminacyjny - Gdynia, 23.01.2021
-
Sobota 2021-01-23
13:30
JM24
KS Dragons Płoskinia
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
-
Sobota 2021-01-23
11:45
JM22
KS Dragons Płoskinia
UKS Jedynka Orzysz
-
Sobota 2021-01-23
10:00
JM19
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
UKS Jedynka Orzysz
-
Piątek 2021-01-01
JM23
UKS Jedynka Orzysz
MUKS Zielonka
-
Piątek 2021-01-01
JM21
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
MUKS Zielonka
-
Piątek 2021-01-01
JM20
MUKS Zielonka
KS Dragons Płoskinia
(Grupa A) II turniej eliminacyjny - Żurawica, 06-07.02.2021
-
Sobota 2021-02-06
16:25
JM30
UKS Pancerni Żurawica
SKS Olimpia Łochów
-
Sobota 2021-02-06
15:20
JM29
UKS Bankówka Zielonka
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
-
Sobota 2021-02-06
13:15
JM28
UKS Pancerni Żurawica
UKS Bankówka Zielonka
-
Sobota 2021-02-06
12:10
JM27
SKS Olimpia Łochów
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
-
Sobota 2021-02-06
10:05
JM26
UKS Bankówka Zielonka
SKS Olimpia Łochów
-
Sobota 2021-02-06
09:00
JM25
UKS Pancerni Żurawica
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
(Grupa B) II turniej eliminacyjny - Gułtowy, 06-07.02.2021
-
Sobota 2021-02-06
17:05
JM36
UKS Błyskawica Niechanowo
UKS Junior Kębłowo
-
Sobota 2021-02-06
15:50
JM35
UKS Victoria Gułtowy
FOGO TLU Kala-Izolacje Toruń
-
Sobota 2021-02-06
13:55
JM34
UKS Błyskawica Niechanowo
UKS Victoria Gułtowy
-
Sobota 2021-02-06
12:40
JM33
UKS Junior Kębłowo
FOGO TLU Kala-Izolacje Toruń
-
Sobota 2021-02-06
11:00
JM32
FOGO TLU Kala-Izolacje Toruń
UKS Błyskawica Niechanowo
-
Sobota 2021-02-06
09:30
JM31
UKS Junior Kębłowo
UKS Victoria Gułtowy
(Grupa D) II turniej eliminacyjny - Zielona Góra, 06-07.02.2021
-
Sobota 2021-02-06
15:43
JM42
UKS Absolwent Siedlec
UKS Fenomen Babimost
-
Sobota 2021-02-06
14:30
JM41
KS Chrobry Brójce
UKS Chynów Zielona Góra
-
Sobota 2021-02-06
13:05
JM40
UKS Fenomen Babimost
KS Chrobry Brójce
-
Sobota 2021-02-06
11:58
JM39
UKS Absolwent Siedlec
UKS Chynów Zielona Góra
-
Sobota 2021-02-06
10:20
JM38
UKS Chynów Zielona Góra
UKS Fenomen Babimost
-
Sobota 2021-02-06
09:00
JM37
UKS Absolwent Siedlec
KS Chrobry Brójce
Statystyki najlepszych 7 zawodników
Zobacz więcej...