Młodzicy
Kolejki spotkań
III turniej Ojrzanów, 07.03.2020
-
Sobota 2020-03-07
17:10
15
UKS Bankówka Zielonka
ULKS Józefina
-
Sobota 2020-03-07
16:35
14
SKS Olimpia Łochów
UKS Jedynka Orzysz
-
Sobota 2020-03-07
16:00
13
MUKS Zielonka
UKS Orlęta Warszawa
-
Sobota 2020-03-07
15:25
12
SKS Olimpia Łochów
UKS Bankówka Zielonka
-
Sobota 2020-03-07
14:50
11
MUKS Zielonka
ULKS Józefina
-
Sobota 2020-03-07
14:15
10
UKS Orlęta Warszawa
UKS Jedynka Orzysz
-
Sobota 2020-03-07
13:40
9
UKS Bankówka Zielonka
MUKS Zielonka
-
Sobota 2020-03-07
13:05
8
UKS Orlęta Warszawa
SKS Olimpia Łochów
-
Sobota 2020-03-07
12:30
7
UKS Jedynka Orzysz
ULKS Józefina
-
Sobota 2020-03-07
11:55
6
UKS Orlęta Warszawa
UKS Bankówka Zielonka
-
Sobota 2020-03-07
11:20
5
UKS Jedynka Orzysz
MUKS Zielonka
-
Sobota 2020-03-07
10:45
4
ULKS Józefina
SKS Olimpia Łochów
-
Sobota 2020-03-07
10:10
3
UKS Bankówka Zielonka
UKS Jedynka Orzysz
-
Sobota 2020-03-07
09:35
2
ULKS Józefina
UKS Orlęta Warszawa
-
Sobota 2020-03-07
09:00
1
SKS Olimpia Łochów
MUKS Zielonka
II turniej - Łochów
-
Sobota 2019-11-30
17:10
15
UKS Bankówka Zielonka
ULKS Józefina
-
Sobota 2019-11-30
16:35
14
SKS Olimpia Łochów
UKS Jedynka Orzysz
-
Sobota 2019-11-30
16:00
13
MUKS Zielonka
UKS Orlęta Warszawa
-
Sobota 2019-11-30
15:25
12
SKS Olimpia Łochów
UKS Bankówka Zielonka
-
Sobota 2019-11-30
14:50
11
MUKS Zielonka
ULKS Józefina
-
Sobota 2019-11-30
14:15
10
UKS Orlęta Warszawa
UKS Jedynka Orzysz
-
Sobota 2019-11-30
13:40
9
UKS Bankówka Zielonka
MUKS Zielonka
-
Sobota 2019-11-30
13:05
8
UKS Orlęta Warszawa
SKS Olimpia Łochów
-
Sobota 2019-11-30
12:30
7
UKS Jedynka Orzysz
ULKS Józefina
-
Sobota 2019-11-30
11:55
6
UKS Orlęta Warszawa
UKS Bankówka Zielonka
-
Sobota 2019-11-30
11:20
5
UKS Jedynka Orzysz
MUKS Zielonka
-
Sobota 2019-11-30
10:45
4
ULKS Józefina
SKS Olimpia Łochów
-
Sobota 2019-11-30
10:10
3
UKS Bankówka Zielonka
UKS Jedynka Orzysz
-
Sobota 2019-11-30
09:35
2
ULKS Józefina
UKS Orlęta Warszawa
-
Sobota 2019-11-30
09:00
1
SKS Olimpia Łochów
MUKS Zielonka
I turniej - Ojrzanów
-
Niedziela 2019-10-20
17:10
15
UKS Bankówka Zielonka
ULKS Józefina
-
Niedziela 2019-10-20
16:35
14
MUKS Zielonka
SKS Olimpia Łochów
-
Niedziela 2019-10-20
16:00
13
UKS Jedynka Orzysz
UKS Orlęta Warszawa
-
Niedziela 2019-10-20
15:25
12
MUKS Zielonka
UKS Bankówka Zielonka
-
Niedziela 2019-10-20
14:50
11
UKS Jedynka Orzysz
ULKS Józefina
-
Niedziela 2019-10-20
14:15
10
UKS Orlęta Warszawa
SKS Olimpia Łochów
-
Niedziela 2019-10-20
13:40
9
UKS Bankówka Zielonka
UKS Jedynka Orzysz
-
Niedziela 2019-10-20
13:05
8
UKS Orlęta Warszawa
MUKS Zielonka
-
Niedziela 2019-10-20
12:30
7
SKS Olimpia Łochów
ULKS Józefina
-
Niedziela 2019-10-20
11:55
6
UKS Orlęta Warszawa
UKS Bankówka Zielonka
-
Niedziela 2019-10-20
11:20
5
SKS Olimpia Łochów
UKS Jedynka Orzysz
-
Niedziela 2019-10-20
10:45
4
ULKS Józefina
MUKS Zielonka
-
Niedziela 2019-10-20
10:10
3
UKS Bankówka Zielonka
SKS Olimpia Łochów
-
Niedziela 2019-10-20
09:35
2
ULKS Józefina
UKS Orlęta Warszawa
-
Niedziela 2019-10-20
09:00
1
MUKS Zielonka
UKS Jedynka Orzysz
Statystyki najlepszych 7 zawodników
Zobacz więcej...