Juniorki młodsze
Strona główna »
Rozgrywki»
Juniorki młodsze 2019/2020 Turnieje eliminacyjne
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Kolejki spotkań
II turniej eliminacyjny - Gdańsk, 01.03.2020
-
Niedziela 2020-03-01
18:50
JMK 35
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
-
Niedziela 2020-03-01
17:40
JMK 34
SUS Travel Jedynka Trzebiatów
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
-
Niedziela 2020-03-01
16:10
JMK 33
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
SUS Travel Jedynka Trzebiatów
-
Niedziela 2020-03-01
15:00
JMK 32
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
-
Niedziela 2020-03-01
13:15
JMK 31
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
SUS Travel Jedynka Trzebiatów
-
Piątek 2020-02-28
20:00
JMK 36
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
I turniej eliminacyjny - Mrzeżyno, 09.11.2019
-
Sobota 2019-11-09
17:15
JMK 06
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
SUS Travel Jedynka Trzebiatów
-
Sobota 2019-11-09
15:50
JMK 05
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
-
Sobota 2019-11-09
14:00
JMK 04
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
-
Sobota 2019-11-09
12:46
JMK 03
SUS Travel Jedynka Trzebiatów
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
-
Sobota 2019-11-09
11:18
JMK 02
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
-
Sobota 2019-11-09
10:00
JMK 01
SUS Travel Jedynka Trzebiatów
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
I turniej eliminacyjny - Kębłowo, 09.11.2019
-
Sobota 2019-11-09
15:20
JMK 10
PKS MOS Zbąszyń
UKS Junior Kębłowo
-
Sobota 2019-11-09
14:10
JMK 11
UKS Junior Kębłowo
UKS Radzevia Radzewo
-
Sobota 2019-11-09
12:55
JMK 12
PKS MOS Zbąszyń
PUKS Trzebinia
-
Sobota 2019-11-09
11:50
JMK 09
UKS Radzevia Radzewo
PUKS Trzebinia
-
Sobota 2019-11-09
10:25
JMK 08
UKS Radzevia Radzewo
PKS MOS Zbąszyń
-
Sobota 2019-11-09
09:00
JMK 07
PUKS Trzebinia
UKS Junior Kębłowo
I turniej eliminacyjny - Orzysz, 17.11.2019
-
Niedziela 2019-11-17
17:15
JMK 18
UKS Jedynka Orzysz
LUKS Nolet Żabi Róg
-
Niedziela 2019-11-17
16:00
JMK 17
UKS Młode Wilki Zabrodzie
UKS Wilki Godkowo
-
Niedziela 2019-11-17
14:15
JMK 16
UKS Jedynka Orzysz
UKS Młode Wilki Zabrodzie
-
Niedziela 2019-11-17
13:00
JMK 15
LUKS Nolet Żabi Róg
UKS Wilki Godkowo
-
Niedziela 2019-11-17
11:15
JMK 14
UKS Wilki Godkowo
UKS Jedynka Orzysz
-
Niedziela 2019-11-17
10:00
JMK 13
LUKS Nolet Żabi Róg
UKS Młode Wilki Zabrodzie
II turniej eliminacyjny - Trzebinia, 11.01.2020 r.
-
Sobota 2020-01-11
17:00
JMK 24
UKS Radzevia Radzewo
UKS Junior Kębłowo
-
Sobota 2020-01-11
16:00
JMK 23
PUKS Trzebinia
PKS MOS Zbąszyń
-
Sobota 2020-01-11
14:30
JMK 22
UKS Radzevia Radzewo
PUKS Trzebinia
-
Sobota 2020-01-11
13:30
JMK 21
UKS Junior Kębłowo
PKS MOS Zbąszyń
-
Sobota 2020-01-11
12:00
JMK 20
PKS MOS Zbąszyń
UKS Radzevia Radzewo
-
Sobota 2020-01-11
11:00
JMK 19
UKS Junior Kębłowo
PUKS Trzebinia
II turniej eliminacyjny - Morąg, 11.01.2020 r.
-
Sobota 2020-01-11
16:00
JMK 30
UKS Wilki Godkowo
UKS Młode Wilki Zabrodzie
-
Sobota 2020-01-11
15:00
JMK 29
LUKS Nolet Żabi Róg
UKS Jedynka Orzysz
-
Sobota 2020-01-11
13:30
JMK 28
UKS Jedynka Orzysz
UKS Wilki Godkowo
-
Sobota 2020-01-11
12:30
JMK 27
UKS Młode Wilki Zabrodzie
LUKS Nolet Żabi Róg
-
Sobota 2020-01-11
11:00
JMK 26
UKS Młode Wilki Zabrodzie
UKS Jedynka Orzysz
-
Sobota 2020-01-11
10:00
JMK 25
LUKS Nolet Żabi Róg
UKS Wilki Godkowo
Statystyki najlepszych 7 zawodników
Zobacz więcej...