Poz |
Drużyna
|
M | W | P | RZ | RP | Bramki | Pkt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LUKS Paged Nolet Żabi Róg | 8 | 5 | 2 | 1 | 0 | 55 - 51 | 17 |
2 | UKS Ósemka Wejherowo | 8 | 4 | 3 | 0 | 1 | 55 - 47 | 13 |
3 | Aligator UKS Chwarzno Gdynia | 8 | 2 | 6 | 0 | 0 | 49 - 61 | 6 |
Poz |
Drużyna
|
M | W | P | RZ | RP | Bramki | Pkt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WSU Wierzchowo | 8 | 6 | 1 | 0 | 1 | 135 - 49 | 19 |
2 | UKS Orionek Ogorzeliny | 8 | 5 | 2 | 1 | 0 | 109 - 55 | 17 |
3 | Genderka Bydgoszcz | 8 | 0 | 8 | 0 | 0 | 33 - 173 | 0 |
Poz |
Drużyna
|
M | W | P | RZ | RP | Bramki | Pkt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Absolwent Siedlec | 12 | 7 | 4 | 1 | 0 | 72 - 55 | 23 |
2 | UKS Junior Kębłowo | 12 | 7 | 4 | 0 | 1 | 65 - 68 | 22 |
3 | UKS Victoria Gułtowy | 12 | 5 | 7 | 0 | 0 | 73 - 77 | 15 |
4 | UKS Błyskawica Niechanowo | 12 | 3 | 7 | 1 | 1 | 63 - 73 | 12 |
Poz |
Drużyna
|
M | W | P | RZ | RP | Bramki | Pkt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MUKS Zielonka | 12 | 12 | 0 | 0 | 0 | 108 - 35 | 36 |
2 | SKS Olimpia Łochów | 12 | 8 | 4 | 0 | 0 | 81 - 59 | 24 |
3 | ULKS Józefina | 12 | 3 | 9 | 0 | 0 | 58 - 94 | 9 |
4 | UKS Nowa Łódź | 12 | 1 | 11 | 0 | 0 | 24 - 83 | 3 |
Poz |
Drużyna
|
M | W | P | RZ | RP | Bramki | Pkt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Worwa Szarotka Nowy Targ | 8 | 7 | 1 | 0 | 0 | 69 - 27 | 21 |
2 | KS Madex Górale Nowy Targ | 8 | 4 | 3 | 0 | 1 | 34 - 39 | 13 |
3 | UKS Grześ Hrubieszów | 8 | 0 | 7 | 1 | 0 | 29 - 66 | 2 |
Zawodnik | Drużyna | Punktacja kanadyjska | Asysta | [min] |
Ilość rozegranych spotkań | |
---|---|---|---|---|---|---|
Michał Żegiestowski | WSU Wierzchowo | 63 | 48 | 15 | 0 | 8 |
Krzysztof Halko | WSU Wierzchowo | 57 | 33 | 24 | 2 | 8 |
Bartłomiej Kaim | Orionek Ogorzeliny | 48 | 33 | 15 | 2 | 7 |
Mateusz Szupiński | Orionek Ogorzeliny | 37 | 25 | 12 | 4 | 7 |
Dawid Kuhnke | Absolwent Siedlec | 36 | 19 | 17 | 12 | 12 |
Adrian Rudnik | MUKS Zielonka | 35 | 11 | 24 | 0 | 10 |
Adrian Jagodziński | Błyskawica Niechanowo | 27 | 26 | 1 | 13 | 12 |
Do półfinałów automatycznie awansują zespoły, które zajęły po rundzie zasadniczej (grupowej):
- 2 pierwsze zespoły z grup C i D oraz zespoły zajmujące 1 miejsce
z grup : A, B, E – 7 miejsc półfinałów,
- o miejsce 8 w półfinałach : turniej kwalifikacyjny pomiędzy zespołami zajmującymi
2 miejsce po rundzie zasadniczej z grup : A, B, E,
TERMIN TURNIEJU KWALIFIKACYJNEGO (dla grup A, B i E)
I REZERWOWEGO (dla grup C i D)
03-04.03.2012
- w turnieju biorą udział zespoły, które zajęły 2 miejsca w grupach A, B i E -zwycięzca tego turnieju
wchodzi jako 8 zespół do grup półfinałowych.
PÓŁFINAŁY
16-18.03.2012
Półfinał A
- I m. grupy A,
- I m. grupy B,
- I m. grupy C,
- II m. grupy C,
Półfinał B
- I m. grupy D,
- II m. grupy D,
- I m. grupy E,
- I m. turnieju kwalifikacyjnego
FINAŁY
13-15.04.2012
Finał A ( o miejsca 1- 4)
Do finału A awansują zespoły zajmujące 1-2 miejsce w półfinałach A i B.
Finał B ( o miejsca 5- 8 )
Do finału B awansują zespoły zajmujące 3- 4 miejsce w półfinałach A i B.
Finał C ( o miejsca 9- 12 )
Do finału C awansują 2 zespoły z turnieju kwalifikacyjnego do półfinałów, które nie uzyskały awansu (z grup A, B i E) oraz zespoły zajmujące 3 miejsce po rundzie zasadniczej w grupach C i D.
Finał D ( o miejsca 13- 16 )
Finał D rozegrają zespoły zajmujące 3 miejsce w grupach A, B, E oraz 4 zespół z grup C i D z lepszym dorobkiem punktowym, większą różnicą bramek i większą liczbą zdobytych bramek po rundzie zasadniczej. W razie niemożliwości uczestniczenia któregokolwiek z tych zespołów dopuszcza się zastąpienie go drugim 4 zespołem z grup C, D.