TURNIEJ ĆWIERĆFINAŁOWY 8-9.12.2001 SIEDLEC
Klasyfikacja końcowa turnieju | |
1. | MKS Malta Poznań |
2. | UKS Iskra Babimost |
3. | UKS Absolwent Siedlec |
4. | UKS Victoria Gułtowy |
5. | UKS Ardo Dębno |
6. | UKS Spartak Żagań |
Awans wywalczyły trzy pierwsze zespoły. |
TURNIEJ ĆWIERĆFINAŁOWY 17-18.11.2001 WARSZAWA
Klasyfikacja końcowa turnieju | |
1. | LUKS Orlęta Stromiec |
2. | UKS Bankówka / G3 Zielonka |
3. | Gimnazjum Nr 47 Warszawa |
4. | UKS Olimp Bedlno |
5. | Gimnazjum Nr 1 Warszawa |
6. | UKS Beniaminek / G6 Warszawa |
7-11. | Gimnazjum Nr 2 Zielonka |
7-11. | Gimnazjum Nr 16 Warszawa |
7-11. | Gimnazjum Nr 43 Warszawa |
7-11. | Gimnazjum Dziekanów Leśny |
7-11. | Gimnazjum Nr 3 Warszawa |
Awans wywalczyło pięć pierwszych zespołów. |
TURNIEJ ĆWIERĆFINAŁOWY 3-4.11.2001 HRUBIESZÓW
Klasyfikacja końcowa turnieju | |
1. | UKS Skalny Nowy Targ |
2. | UKS Alfa Borowa |
3. | MKS Babia Góra Lipnica Wielka |
4. | MUKS Gepard Mielec |
5. | UKS Grześ Hrubieszów |
6. | SKS Błękitni Nawsie Brzosteckie |
Wyniki gier | ||||
Mecz | Wynik | |||
Skalny Nowy Targ - | Grześ Hrubieszów | 12:0 | ||
Gepard Mielec - | Błękitni Nawsie Brzosteckie | 3:0 | ||
Alfa Borowa - | Babia Góra Lipnica Wielka | 7:3 | ||
Skalny Nowy Targ - | Błękitni Nawsie Brzosteckie | 11:0 | ||
Grześ Hrubieszów - | Babia Góra Lipnica Wielka | 2:8 | ||
Gepard Mielec - | Alfa Borowa | 1:8 | ||
Skalny Nowy Targ - | Babia Góra Lipnica Wielka | 4:2 | ||
Błękitni Nawsie Brzosteckie - | Alfa Borowa | 2:7 | ||
Grześ Hrubieszów - | Gepard Mielec | 4:7 | ||
Skalny Nowy Targ - | Gepard Mielec | 13:2 | ||
Grześ Hrubieszów - | Alfa Borowa | 3:5 | ||
Błękitni Nawsie Brzosteckie - | Babia Góra Lipnica Wielka | 0:5 | ||
Skalny Nowy Targ - | Alfa Borowa | 5:1 | ||
Gepard Mielec - | Babia Góra Lipnica Wielka | 2:5 | ||
Grześ Hrubieszów - | Błękitni Nawsie Brzosteckie | 5:0 |
Awans wywalczyły cztery pierwsze zespoły.
TURNIEJ ĆWIERĆFINAŁOWY 27-28.10.2001 PISZ / ORZYSZ
Klasyfikacja końcowa turnieju | |
1. | UKS Jedynka Orzysz |
2. | UKS Ósemka Wejherowo |
3. | UKS Orły Suwałki |
4. | UKS Gimnazjum Sławęcin |
5. | UKS Conrad Gdańsk |
6. | OKS Rumia |
7. | Gimnazjum Grajewo |
8. | UKS Junior Trumieje |
9. | UKS Smyk Bysław |
10. | UNO Gdynia |
Mecze klasyfikacyjne | |||
Stawka | Mecz | Wynik | |
o 1 miejsce | Jedynka Orzysz - | Ósemka Wejherowo | 3:2 |
o 3 miejsce | Gimnazjum Sławęcin - | Orły Suwałki | 2:3 |
o 5 miejsce | Conrad Gdańsk - | OKS Rumia | 3:1 |
o 7 miejsce | Junior Trumieje - | Gimnazjum Grajewo | 0:5 |
o 9 miejsce | UNO Gdynia - | Smyk Bysław | 1:13 |
Awans wywalczyło sześć pierwszych zespołów. Najlepszym zawodnikiem został: Dariusz Stolmann (UKS Gimnazjum Sławęcin) Królem strzelców został: Karol Kowalczyk (UKS Jedynka Orzysz) Najlepszym bramkarzem został: Dominik Kozak (UKS Orły Suwałki) |