Zapraszamy do zapoznania się z zaproszeniem na Letnią Akademię Unihokeja, która odbędzie się w Orzyszu w dniach 26 lipca - 4 sierpnia.

Komunikat organizatora:

Orzysz, 30.03.2022 r.

Zaproszenie

Drodzy trenerzy, rodzice, zawodniczki, zawodnicy oraz miłośnicy unihokeja!

 

Wszystkich sympatyków i pasjonatów unihokeja serdecznie zapraszamy do udziału w XII Letniej Akademii Unihokeja w Orzyszu. Akcja będzie trwała od 26 lipca do 4 sierpnia 2022 r. 

Letnia Akademia Unihokeja w Orzyszu to nie tylko unihokej, ale wszechstronny rozwój młodego człowieka nastawionego na sukces w wielu dziedzinach. To także odpoczynek i przednia zabawa. 

Nad całością czuwała będzie doświadczona i wykwalifikowana kadra trenerska.

Podczas Akademii uczestnicy nabiorą umiejętności z zakresu techniki i taktyki gry w unihokeja, wezmą również udział w turniejach unihokeja, zostaną przygotowani do rozgrywek unihokeja w nowym sezonie. 

Będą mogli również uczestniczyć w zajęciach podstawowego szkolenia żeglarstwa jachtowego i deskowego, zajęciach na ściance wspinaczkowej oraz wielu pozasportowych atrakcji obozowych.

 

Nie zwlekaj! Czekamy na Twoje zgłoszenie do 15 czerwca 2022 r. 

Liczba miejsc na obozie  jest ograniczona. O przyjęciu na obóz będzie decydowała kolejność zgłoszeń. 

 

Zgłoszenie uczestnika należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko uczestnika, rok urodzenia uczestnika, adres e-mail i numer telefonu rodzica (opiekuna prawnego) do korespondencji.

 

Koszt obozu – 1100,00 PLN

Absolwenci Akademii (uczestnicy z lat poprzednich) - 10% zniżki.

 

Kontakt – Marek Dancewicz tel. 785 250 044.

 

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie Państwo na http://zsp.orzysz.pl od dnia 15.04.2022 r.

 

w imieniu Organizatorów Letniej Akademii Unihokeja

Prezes

Uczniowskiego Klubu Sportowego

„Jedynka”

mgr Marek Dancewicz