Listy drużyn zgłoszonych do rozgrywek 2022/2023 w kategoriach:

  • Ekstraliga Mężczyzn
  • 1. Liga Mężczyzn
  • Liga Juniorów Starszych
  • Ekstraliga Kobiet
  • Liga Juniorek Starszych
  • Puchar Polski Mężczyzn/Kobiet

Lista jest aktualizowana na bieżąco.


 

 Ekstraliga Mężczyzn

1.

 SKS Olimpia Łochów

2.

 TLU Kala-Izolacje Toruń 

3.

 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

4.

 AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź

5.

 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski

6.

 JohnnyBros  Olimpia Osowa Gdańsk

7.

 UKS Absolwent Siedlec

8.

 UKS Bankówka Zielonka

 

 

 I Liga Mężczyzn

1.

 AZS Politechnika Lubelska

2.

 UKS Błyskawica Niechanowo

3.

 Aligator UKS Chwarzno Gdynia

4.

 Smoki Kraków 

5.

 SZS Wieliszew

6.

 KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk

7.

 UKS Bankówka Zielonka 

8.

 UKS Victoria Gułtowy 

 

 

 Liga Juniorów Starszych

1.

 SKS Olimpia Łochów

2.

 UKS Błyskawica Niechanowo

3.

 Aligator UKS Chwarzno Gdynia

4.

 UKS Absolwent Siedlec

5.

 TLU Kala - Izolacje Toruń 

6.

 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

7.

 KS Lokomotiv Czerwieńsk

8.

 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
 9.  UKS Victoria Gultowy
 10.  UKS Bankówka Zielonka 
   

 

 

 Ekstraliga Kobiet

1.

 UKS Radzevia Radzewo

2.

 JohnnyBros  Olimpia Osowa Gdańsk 1 

3.

 JohnnyBros  Olimpia Osowa Gdańsk 2

4.

 KS Gryf Rybarzowice 

5.

 SUS Travel Jedynka Trzebiatów

6.

 UKS Bankówka Zielonka 

7.

 

8.

 

 

 

 Liga Juniorek Starszych

1.

 UKS Radzevia Radzewo

2.

 Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk

3.

 SUS Travel Jedynka Trzebiatów

4.

 UKS Bankówka Zielonka 

5.

 

6.

 

7.

 

8.

 

 -----------

 

Puchar Polski Mężczyzn,
Łochów 10-11.09.2022

1

 SKS Olimpia Łochów

2

 Aligator UKS Chwarzno Gdynia

3

 UKS Błyskawica Niechanowo

4

 Smoki Kraków

5

 AZS Politechnika Lubelska

6

 I LO UKS Floorball Gorzów WLKP

7

 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk

8

 TLU Kala-Izolacje Toruń

9

 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

10

 UKS Dębica

11

 SZS WIELISZEW

12

 Bruins Rybnik

13

 UKS Bankówka Zielonka

14

 KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk

 

 

Puchar Polski Kobiet,
Łochów 10-11.09.2022

1

 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk

2

 UKS Bankówka Zielonka 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

 

Walcz z Wirusem Bezczynności - turniej unihokeja dla młodzieży

 

Ojrzanów, 24.09.2022

   Nazwa drużyny 

1

 ULKS Józefina

2

 PUKS Trzebinia

3

 SKS Olimpia Łochów 

4

 LUKS ''Grześ" Hrubieszów

5

 UKS Bankówka Zielonka

6

 

 

Czerniejewo, 24.09.2022

 

 Nazwa drużyny 

1  UKS Floorball Gorzów
2  UKS Błyskawica Niechanowo
3  UKS Salezjanie Poznań
4  UKS Jastrzebie z Zytowiecka
5  
6  

 

Pruszcz, 25.09.2021

   Nazwa drużyny
1  SKU SP Pruszcz
2  OCKK BIEDRONKI SP CHUDEK
3  SPORTPOLAND Olimpia Osowa Gdańsk
4  EUKS SPARTAKUS SICIENKO
5  SP 81 Gdańsk
6  UKS Bankówka Zielonka

 

Zaniemyśl, 25.09.2022

 

Nazwa drużyny 
1  MLUKS Jedynka Trzebiatów
2  GKS Kasztelania Brudzew
3  UKS Błyskawica Niechanowo
4  UKS Radzevia Radzewo
5  UKS Salezjanie Poznań
6  UKS Kopla Paczkowo