Mistrzostwa Świata w Neuchatel (Szwajcaria) trwać będą od 7-15 grudnia. Przedstawiamy najważniejsze informacje w pigułce dotyczące meczów Reprezentacji Polski. 

Gospodarzem tegorocznej imprezy jest Neuchatel - zamieszkałe przez niewiele ponad 30 tysięcy mieszkańców miasto, położone we francuskojęzycznej części Szwajcarii. Od Zurychu dzieli je 150km w kierunku południowo-zachodnim, a słynie z wyrobów zegarmistrzowskich oraz lokalnego fondue

Właśnie w takich okolicznościach przyjdzie rywalizować Reprezentacji Polski o światowy czempionat. Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań (link do transmisji po kliknięciu):

Sobota, 7 grudnia, godz. 12:00
Finlandia - Polska

Niedziela, 8 grudnia, godz. 16.30
Polska - Niemcy

Wtorek, 10 grudnia, godz. 19.30
Polska - Szwajcaria

Tabele i wyniki...

Wszystkie mecze można znaleźć na dwóch kanałach
Międzynarodowej Federacji Unihokeja

Kanał 1 Kanał 2 

Ponadto transmisje będą prowadzone na kanałach Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego oraz The World Games

Kibice wybierający się do Szwajcarii wszystkie niezbędne informacje znajdą --> tutaj...

Jak podczas wszystkich imprez mistrzowskich, Międzynarodowa Federacja Unihokeja prowadzi także konkurs dla kibiców. Udział można brać poprzez oficjalną aplikację IFF (na IOS oraz Android), w której wskazuje się poprawne wyniki meczów. W czasie tych Mistrzostw zwycięzca może zgarnąć kij jednej z wiodących światowych marek. 

Ponadto zachęcamy również do śledzenia innych kanałów społecznościowych zarówno IFF, jak i naszych: Facebook, Instagram czy Twitter.