Polski Związek Unihokeja zaprasza do składania ofert na realizację transmisji YouTube podczas Mistrzostw Świata Kobiet U19 w Katowicach w dniach 31.08-04.09.2022.

Termin składania ofert: 30 czerwca 2022 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ogłoszenie wyniku w dniu 4 lipca 2022.

Oferty prosimy składać zgodnie z poniższym formularzem.

 

Formularz oferty na transmisję

Kwota realizacji (brutto)  
Dotychczasowe doświadczenie w realizacji transmisji (preferowane dyscypliny sportu zespołowego)  
Specyfikacja sprzętu, który będzie wykorzystywany, podczas realizacji transmisji  
Uwagi  

 

Szczegółowy zakres wymagań dostępny jest w załączniku do niniejszego ogłoszenia. Pytania techniczne prosimy kierować na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Polski Związek Unihokeja zastrzega sobie prawa do zmian w ogłoszeniu w szczególnych przypadkach. Wszelkie zapytania techniczne oraz odpowiedzi będą publikowane w niniejszym artykule.

 

Pytania/odpowiedzi w sprawie realizacji transmisji.

Pytania zadanie w dniu 28.06.2022.

 1. Czy hala B posiada internet, jeśli tak to jakiej szybkości łącze?
  Na chwile obecną hala B nie posiada łącza internetowego. Prowadzimy rozmowy z Dyrekcją hali i szkoły oraz miastem, ale ciężko powiedzieć jak zakończą się negocjacje.
 2. Czy rozgrywki będą rozgrywane w tym samym czasie na obu obiektach?
  Aktualny harmonogram z dnia 27.06.2022 w załączniku
 3. Czy przez zapewnienie stanowiska VAR goal line rozumiecie Państwo iż, wykonawca zapewni osobne stanowisko z monitorem dla sędziego na którym będzie wyświetlana powtórka danej bramki z linii bramkowej, bez żadnych grafik itp.?
  Stanowisko to powinno być wyposażone przynajmniej w monitor/komputer, aby sędzia prowadzący spotkanie mógł dowolnie przesunąć obrać z poszczególnych kamer i obejrzeć powtórkę sytuacji.
  Po strzeleniu bramki w streamingu głównym widoczne będą powtórki z kilku kamer. W przypadku braku bramki, a zgłoszeniu przez zespół protesty „goal review”, sędzia również powinien mieć dostęp do widoku z kilku kamer, nie tyko jednego widoku z kamery głównej.
Attachments:
Download this file (U19 WFC 2022 Schedule_27.06.2022.pdf)WFC2022 Harmonogram 27.06.2022[ ]88 kB
Download this file (WFCWU192022_wymagania_transmisja_1_2.pdf)Wymagania dotyczące transmisji[MŚ Juniorek w Unihokeju 2022]209 kB