Już 31 stycznia w Rakoniewicach, Zbąszyniu i Nowym Tomyślu rozbrzmią pierwsze gwizdki podczas meczów 15. Polish Cup. Zapraszamy do zapoznania się z kompletem informacji dotyczących tego wydarzenia.

Co to takiego?

Turniej Polish Cup to międzynarodowa impreza, w której udział biorą przedstawiciele 6 nacji: Niemiec, Norwegii, Czech, Słowacji, Szwajcarii i Polski. To jeden z najważniejszych punktów przygotowań juniorski Kadr Narodowych do lat 19 do Mistrzostw Świata, które odbywają się zawsze ok. 3 miesiące po Polish Cup. W tym roku będą to reprezentacje kobiet, których żeński czempionat globu będzie miał miejsce w dniach 6-10 maja w szwedzkiej Uppsali.

Gdzie i kiedy, ile kosztują bilety?

Spotkania 15. Polish Cup odbędą się w 3 halach sportowych w Zbąszyniu, Rakoniewicach i Nowym Tomyślu. W ramach organizacji meczów Polski Unihokej współpracuje ze Zbąszyńskim Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, Zakładem Usług Komunalnych w Rakoniewicach oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu, a także Samorządami Miejskimi Zbąszynia, Rakoniewic i Nowego Tomyśla, którym z tego miejsca serdecznie dziękujemy za kolejny rok owocnej współpracy!

Międzynarodowy turniej żeńskich Reprezentacji Narodowych do lat 19 rozgrywany jest co roku w systemie "każdy z każdym". Tak więc kibice w dniach od 31 stycznia do 2 lutego mogą liczyć na ogrom emocji podczas aż 15 spotkań (po 5 na każdej hali), które rozgrywane będą: w piątek o godzinie 10:00 i 18:00, w sobotę o godzinie 10:00 i 18:00 oraz w niedzielę o 10:00.

Wstęp na wszystkie mecze jest bezpłatny.

Szczegółowy harmonogram spotkań

Rozpiskę meczów znajdziecie Państwo na plakacie powyżej oraz na naszej stronie internetowej i na stronie internetowej Międzynarodowej Federacji Unihokeja, gdzie w czasie trwania imprezy będzie można śledzić wyniki i statystyki.

Transmisja meczów NA ŻYWO

Wszystkie mecze 15. Polish Cup będą transmitowane NA ŻYWO na naszym kanale YouTube - Polski Unihokej.

Akredytacje dla mediów

 2019 WFC - Poland v Slovakia

Identyfikatory dla przedstawicieli mediów będą do odebrania w sekretariacie każdej hali sportowej, w której rozgrywane są mecze. Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.

Kogo zobaczymy na turnieju, jakim składem zagra Polska?

Pełne listy uczestniczących w turnieju reprezentacji narodowych znajdziemy na stronie internetowej Międzynarodowej Federacji Unihokeja. Dodatkowo artykuł prezentujący skład Reprezentacji Polski znajdziecie Państwo na naszej stronie www.

Pozostałe informacje

Dodatkowe informacje, takie jak zapowiedzi turniejowe, czy wywiady z trenerami/zawodniczkami znajdziecie Państwo na naszej stronie www oraz profilach Facebook Polski Unihokej i Instagram Polski Unihokej.


Fot. IFF Flickr