Zielonka, 24.01.2020

Komunikat 2/2020

Wydział Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Unihokeja

ogłasza konkurs ofert na organizację Pucharu Polski Mężczyzn.

30 – 31.05.2020

PUCHAR Polski dla drużyn zrzeszonych jak i niezrzeszonych w Polskim Związku Unihokeja (zespoły Energa Ekstraligi Mężczyzn, I ligi, inne amatorskie). Termin: 30 – 31 maja 2020. W zależności od liczby chętnych impreza jedno lub dwudniowa.

Kryteria jakie należy przedstawić w ofercie:

  • możliwości noclegowe (miejsce noclegu, warunki, cena)
  • odległość noclegów od miejsca rozgrywek
  • sposoby wyżywienia uczestników wraz z kosztami
  • możliwość dojazdu (PKP, PKS)
  • charakterystykę hali sportowej
  • formy promocji unihokeja na terenie miasta, gminy, powiatu (radio, telewizja lokalna i internetowa, prasa, kryterium podstawowym jest możliwość relacjonowania każdego spotkania on-line na stronie Polskiego Związku Unihokeja)
  • przykłady nagradzania poszczególnych zawodniczek i zawodników oraz nagród zespołowych za zajęte w zawodach miejsce (najlepsze 6-ki turnieju, najlepszych zawodników poszczególnych meczów, dyplomy. itp), np. ze środków finansowych sponsorów, samorządów terytorialnych lub innych źródeł

Terminy i tryb wyboru ofert:

Oferty na organizację turnieju należy składać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 09.02.2020 r.

Złożone oferty będą rozpatrywane przez WGiD, a decyzję o wyborze oferty poda przewodniczący WGiD. Podjęta decyzja ws. wyboru organizatora zostanie podana w komunikacie WGiD: do dnia 15.02.2020 r.

 

Andrzej Bobel

P.o. Przewodniczącego Wydziału Gier i Dyscypliny
Polskiego Związku Unihokeja

Attachments:
Download this file (WGiD_2_2020.docx)Komunikat WGiD nr 2/2020[Komunikat WGiD nr 2/2020]34 kB