Juniorzy młodsi
Strona główna »
Rozgrywki»
Juniorzy młodsi 2019/2020 Turnieje eliminacyjne
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Kolejki spotkań
II turniej eliminacyjny - Łódź, 08.02.2020 r.
-
Sobota 2020-02-08
17:45
JM 36
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
KS Dragons Płoskinia
-
Sobota 2020-02-08
16:30
JM 35
UKS Zryw Przykona
UKS Nowa Łódź
-
Sobota 2020-02-08
14:15
JM 34
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
UKS Zryw Przykona
-
Sobota 2020-02-08
13:00
JM 33
KS Dragons Płoskinia
UKS Nowa Łódź
-
Sobota 2020-02-08
10:45
JM 32
UKS Nowa Łódź
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
-
Sobota 2020-02-08
09:30
JM 31
KS Dragons Płoskinia
UKS Zryw Przykona
II turniej eliminacyjny - Gułtowy, 11.01.2020 r.
-
Sobota 2020-01-11
16:35
JM 24
UKS Błyskawica Niechanowo
UKS Absolwent Siedlec
-
Sobota 2020-01-11
15:30
JM 23
UKS Fenomen Babimost
UKS Victoria Gułtowy
-
Sobota 2020-01-11
13:50
JM 22
UKS Błyskawica Niechanowo
UKS Fenomen Babimost
-
Sobota 2020-01-11
12:45
JM 21
UKS Absolwent Siedlec
UKS Victoria Gułtowy
-
Sobota 2020-01-11
11:05
JM 20
UKS Victoria Gułtowy
UKS Błyskawica Niechanowo
-
Sobota 2020-01-11
10:00
JM 19
UKS Absolwent Siedlec
UKS Fenomen Babimost
II turniej eliminacyjny - Zielonka, 11.01.2020 r.
-
Sobota 2020-01-11
14:00
JM 30
UKS Bankówka Zielonka
SKS Olimpia Łochów
-
Sobota 2020-01-11
13:00
JM 29
UKS Orlęta Warszawa
MUKS Zielonka
-
Sobota 2020-01-11
12:00
JM 28
UKS Bankówka Zielonka
UKS Orlęta Warszawa
-
Sobota 2020-01-11
11:00
JM 27
SKS Olimpia Łochów
MUKS Zielonka
-
Sobota 2020-01-11
09:00
JM 26
SKS Olimpia Łochów
UKS Orlęta Warszawa
-
Sobota 2020-01-11
08:00
JM 25
MUKS Zielonka
UKS Bankówka Zielonka
I turniej eliminacyjny - Łochów, 23.11.2019
-
Sobota 2019-11-23
14:00
JM 04
UKS Bankówka Zielonka
UKS Orlęta Warszawa
-
Sobota 2019-11-23
12:00
JM 01
SKS Olimpia Łochów
UKS Orlęta Warszawa
-
Sobota 2019-11-23
10:00
JM 06
UKS Bankówka Zielonka
SKS Olimpia Łochów
-
Sobota 2019-11-23
JM 05
UKS Orlęta Warszawa
MUKS Zielonka
-
Sobota 2019-11-23
JM 03
UKS Bankówka Zielonka
MUKS Zielonka
-
Sobota 2019-11-23
JM 02
MUKS Zielonka
SKS Olimpia Łochów
I turniej eliminacyjny - Gdynia, 24.11.2019
-
Niedziela 2019-11-24
17:15
JM 12
KS Dragons Płoskinia
UKS Nowa Łódź
-
Niedziela 2019-11-24
16:00
JM 11
UKS Zryw Przykona
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
-
Niedziela 2019-11-24
13:45
JM 10
KS Dragons Płoskinia
UKS Zryw Przykona
-
Niedziela 2019-11-24
12:30
JM 09
UKS Nowa Łódź
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
-
Niedziela 2019-11-24
10:15
JM 08
UKS Nowa Łódź
UKS Zryw Przykona
-
Niedziela 2019-11-24
09:00
JM 07
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
KS Dragons Płoskinia
I turniej eliminacyjny - Babimost, 23.11.2019
-
Sobota 2019-11-23
16:35
JM 17
UKS Absolwent Siedlec
UKS Błyskawica Niechanowo
-
Sobota 2019-11-23
15:30
JM 16
UKS Fenomen Babimost
UKS Victoria Gułtowy
-
Sobota 2019-11-23
13:50
JM 18
UKS Absolwent Siedlec
UKS Fenomen Babimost
-
Sobota 2019-11-23
12:45
JM 15
UKS Błyskawica Niechanowo
UKS Victoria Gułtowy
-
Sobota 2019-11-23
11:05
JM 14
UKS Victoria Gułtowy
UKS Absolwent Siedlec
-
Sobota 2019-11-23
10:00
JM 13
UKS Błyskawica Niechanowo
UKS Fenomen Babimost
Statystyki najlepszych 7 zawodników
Zobacz więcej...