KJ 78 : SUS Travel Jedynka Trzebiatów 3 : 2 PUKS Trzebinia

• Mecz
  • Składy

Live Mrzeżyno, 4-6 kwietnia 2014 MCS Mrzeżyno, 06-04-2014 13:00 Liczba widzów: 148

Koniec meczu

Sędziowie: Lutomirski Tomasz / Sosnowski Mateusz

SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 3:2 (0-1,2-0,1-1) PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
  • 1 Maja Masztaler (Ewelina Turek)
  • 214 2 min. kary - Natalia Pastusińska
  • OG DP1
  • Justyna RudzińskaPS 2
  • 2 min. kary - Daria Drzymała201
  • 2PP Karolina Rozmus (Klaudia Rozmus)
  • Agata Krawczyk (Jutrzenka Cirocka) 3

Przerwa na żądanie

59:04 57:26

Statystyki bramkarzy

Agata Kownacka 88.24 % (2/15) 84.21 % Justyna Trębacz (3/16)

Hojna Tomasz

Witamy bezpośrednio z hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu i zapraszamy na relację na żywo z meczu  o złoty medal w kategorii juniorek starszych w sezonie 2013/2014!

Za nami już 5 spotkań tego turnieju. Przed nami ostatni mecz, w którym zwycięzca zdobywa złoto! Jest jednak jedno "ale" - Trzebiatów musi wygrać w regulaminowym czasie gry. Zwycięstwo Trzebini po przedłużeniu lub w rzutach karnych da złoty medal zespołowi z południa Polski. Zapraszamy na 2 godziny emocji!

00:00 - Pierwsze piątki na boisku, wszyscy gotowi. Mistrz będzie tylko jeden, zapinamy pasy i startujemy!
00:18 - Wrzutka w pole bramkowe Trębacz. Pierwsza interwencja bramkarki z Trzebini.
01:13 - Pierwsze sekundy na korzyść Jedynki. Skaczącą piłkę wybija Karolina Rozmus. Wykop niczym Rio Ferdinanda w najlepszych latach kariery!
02:41 - Trzebinia dochodzi do głosu. Po rzucie wolnym z 6 metrów w mur trafiła Kasia Pabis!
03:55 - Ada Biskup wypuszcza szczura w kierunku bramki Kownackiej. Agata broni z największym trudem! Wcześniej obydwa zespoły minęły się z piłeczką przy strzałach.
05:57 - Nieudany rzut wolny trafia w lewy narożnik boiska, stamtąd podanie z powrotem w środek boiska i bramkę strzela Masztaler!
06:03 - Kownacka znów w opresji! Trzebinia chciała pójść za ciosem!
06:48 - Grę Trzebiatowa prowadzi na razie Justyna Krzywak. Po jej akcji, głową w polu bramkowym zagrywa obrońca zespołu z południa.
08:48 - Trzebiatów nie wykorzystał przewagi, choć kilka strzałów z lewej strony boiska mogło spowodować szybsze bicie serca Justyny Trębacz.
10:00 - Obydwa zespoły nieco wolniej budują swoje akcje. Więcej rozegrania piłką niż nic niewnoszącego biegania.
11:30 - Uspokojenie gry znacznie lepiej wychodzi zespołowi z Trzebini. Spokojnie budują kolejne akcje w swojej obronie i szybkim podaniem uruchamiają atakujących.
12:54 - Kolejny raz po rzucie wolnym próbowała Pabis, strzał zablokowany, ale odbita piłka o centymetry minęła prawy słupek bramki.
14:44 - Piłeczka w tym meczu chyba znacznie częściej w powietrzu niż na płycie boiska. W niezwykle efektownym uniku po strzale Agaty Arendarczyk sędzia Lutomirski. Świetnie to wyglądało!
15:20 - Justyna Krzywak w akcji sam na sam, ale niesamowity odbiór, niezwykle czysty i przemyślany w wykonaniu Klaudii Rozmus! Ręce składają się do oklasków!
17:20 - Gra zdecydowanie po stronie znacznie spokojniej grającej Trzebini - więcej szans na strzały.
18:03 - Straszny zamęt sieją rzuty wolne Trzebini. Jedynka jakby bez pomysłu na zablokowanie.
20:00 - Trzebinia wydaje się grać znacznie spokojniej i w bardziej przemyślany sposób. Tuż przed syreną centymetry obok słupka Kasia Pabis! Koniec I tercji.

20:00 - W Mrzeżynie wyszło Słońce. Czy będzie to dobry znak dla gospodarzy? Kto zachowa chłodniejszą głową? Początek II tercji.
20:38 - Obrońcy gospodarzy minęli się z piłką, dopadła do niej Pabis, ale strzał ląduje na ścianie w narożniku boiska.
22:00 - Trzebiatów wychodzi wyżej w obronie. Atakuje już pod bramką rywalek.
22:57 - Znów Pabis atakowała, ale tym razem straciła piłkę i niewiele brakowało, aby na bramkę zamieniła to Jutrzenka Cirocka. Piłka po ziemi tuż obok prawego słupka.
24:26 - Co za zamieszanie w polu bramkowym! Niemal wszystkie zawodniczki znajdowały się na kilku metrach kwadratowych! Bramka w powietrzu, piłka jeszcze wyżej! Opóźniona kara, zamieszanie jak na sobotnim targu, ale efektem jest remisowa bramka!
26:15 - W tej chwili nikt nie oszczędza sił. Zawodniczki w niesamowitym tempie przesuwają się między bramkami!
26:35 - Maja Mazur strzela w bramkę leżącej już Justyny Trębacz! Raz, dwa... Gdzie jest piłka? Już pod bramką Trzebiatowa!
27:39 - Próbowała Ewelina Turek, ale piłka minęła i dłoń Kownackiej, i jej bramkę. Nie brakowało aż tak dużo!
28:17 - Po kolejnym strzale Pabis piłka wyskakuje z rąk Kownackiej. Rzut z autu i tuż nad bramką strzela Karolina Rozmus!
29:57 - Akcja Pabian - Dominika Mazur - Maja Mazur i Maja strzela obok bramki. Wchodziła ze środka boiska, to mogła być bramka!
30:24 - Teraz z kolei kolejna interwencja Kownackiej, odbija przed siebie po strzale Karoliny Rozmus.
31:14 - Trener Cirocki niczym Jose Mourinho, pokrzykuje i kieruje zawodniczki na właściwe pozycje. Jego kolega, Tomasz Bogdański, jak Guardiola - ocean spokoju.
32:18 - Po wybiciu piłki z krzyża zespołu Trzebini piłka minęła 3 obrońców, po strzale Eweliny Turek piłkę z największym trudem odbija Kownacka.
33:25 - 8 zawodniczek w polu bramkowym Trzebini. W zamieszaniu Maja Mazur solidnie okłada kijem jedną z rywalek, chyba upiekła się jej kara!
33:52 - Rzut karny wykorzystany przez Justynę Krzywak! Tuż nad leżącą już Trębacz umieszcza piłkę w siatce!
34:54 - Karolina Rozmus obiegła bramkę i jak mało jej brakło, aby strzelić! Piłka pechowo uciekła z łopatki.
36:12 - Ponownie Turek! Kownacka broni końcówkami palców, piłka między jej plecami i słupkiem mija bramkę!
37:47 - Znów wszyscy na leżąco w polu bramkowym Trzebini. 4 sekundy i piłka niemal ociera się o poprzeczkę bramki Trzebiatowa. Co za akcje, jakie tempo!
40:00 - Ostatnie sekundy należały do Jedynki, która nieatakowana rozgrywała piłkę na swojej połowie. Próba długiej wrzutki zakończyła się klęską. Fatalny pomysł. Koniec II tercji.

40:00 - Zaczynamy III tercję. Czy po jej zakończeniu poznamy zwycięzcę, czy potrzebna będzie dogrywka?
41:17 - Początek znów spokojniejszy, ale Kownacka nie może narzekać na brak pracy.
42:27 - Na boisku leży kontuzjowana Natalia Drzymała, chwila przerwy.
42:42 - "Piłką gramy, piłką!" - krzyczy trener Cirocki, a okrągły przedmiot znów na łopatce zawodniczki rywalek.
43:51 - Jedynka spokojniej w obronie, rozgrywa piłkę i szybkim podaniem zaskoczyła obronę Trzebini. Piłka jednak za bandą.
44:31 - Anita Jeleńska miała niemal pustą bramkę, leżącą Kownacką i w ostatniej chwili kij obrońcy zablokował drogę piłki do bramki.
45:59 - Świetny strzał Karoliny Rozmus po podaniu Klaudii Rozmus. Zasłonięta Kownacka nie zdążyła zareagować! Przy okazji: wiecie że Karolina i Klaudia nie są siostrami?
47:51 - Masztaler mija kilku obrońców, wpada w pole bramkowe i znów Kownacka. Zamieszanie ogromne, piłka wybita.
50:32 - Chwila uspokojenia, próba gry piłką. Chwila odpoczynku dla palców piszącego.
51:30 - Fatalne podanie w ataku Trzebini, przejęcie przez Cirocką, która pomknęła na bramkę, ale strzał... oj...
53:20 - Trzebinia wykonała rzut wolny z krzyża, podanie przed bramkę i jedna z atakujących fatalnie mija się z piłką. Miała pustą bramkę!
54:00 - Trzebiatów usypia grę, co z tego będzie?
57:26 - Ależ okienko! Trębacz bez szans! Co teraz zrobi Trzebinia?
57:30 - Trzebinia bardzo wysoko i bardzo agresywnie!
58:00 - Trzebiatów kontroluje piłkę, spokojnie prowadzi grę, ale Trzebinia przejmuje i próbuje atakować!
59:00 - Trzebiatów chowa się za bramkę Trzebini! Obrońcy faulami przerywają grę!
59:04 - Agata Kownacka okładana lodem w czasie przerwy na żądanie.
60:00 - Trzebinia w ostatnich minutach bez bramkarza, ale nie przyniosło to efektu! Niesamowite spotkanie, mecz godny miana finału Mistrzostw Polski! Mistrz! Mistrz! Trzebiatów! Dziękujemy, że byliście z nami!