KJ 74 : UKS 85 Mokotów Warszawa 2 : 3 SUS Travel Jedynka Trzebiatów

• Mecz
  • Składy

Live Mrzeżyno, 4-6 kwietnia 2014 MCS Mrzeżyno, 04-04-2014 20:30 Liczba widzów: 171

Koniec meczu

Sędziowie: Lutomirski Tomasz / Sosnowski Mateusz

UKS 85 Mokotów Warszawa UKS 85 Mokotów Warszawa 2:3 (0-1,0-1,2-1) SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
  • 1OG
  • 2 Maja Mazur
  • 2 min. kary - Klaudia Gera201

Statystyki bramkarzy

Zofia Sobkowicz 81.25 % (3/13) 89.47 % Agata Kownacka (2/17)

Bogdański Tomasz

Witamy bezpośrednio z hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu i zapraszamy na relację na żywo z drugiego meczu turnieju finałowego juniorek starszych w sezonie 2013/2014!

Dzisiejsze spotkanie będzie debiutem zespołu z Warszawy w tej fazie rozgrywek. Po bardzo dobrym występie w turnieju półfinałowym w Trzebini, kolej na zwycięstwa w finale. Czy Trzebiatów jest do pokonania? Drużyna gospodarza turnieju od kilku sezonów nieskutecznie walczy o złoto. W tym sezonie grają na własnym boisku. Czy ściany pomogą gospodarzom?

godz. 20:00 - Trwa rozgrzewka, za pół godziny zaczynami spotkanie.
godz. 20:15 - Boisko i bramki sprawdzone przez sędziów, zespoły zakończyły rozgrzewkę.
godz. 20:20 - Co by nie mówić... jest hałas!
godz. 20:25 - Prezentacja zespołów i sędziów. Licznie zgromadzeni kibice już stanęli na wysokości zadania!

00:00 - Kto? Dowiemy się za 60 minut. Może trochę później. Startujemy!
00:17 - Pierwszy face-off dla Trzebiatowa, ale później strata i celnym strzałem zaczyna Mokotów.
00:37 - Maja Mazur zalicza pierwszy celny strzał dla gospodarzy, ale na posterunku Zosia Sobkowicz.
02:07 - Po niewielkim zamieszaniu, końcówkami palców broni bramkarka z Warszawy, ale to nie było niebezpieczne.
03:45 - Justyna Krzywak fauluje, ale chwilę później przejmuje piłkę i mknie na bramkę. Strzał jednak niecelny.
05:00 - Ada Gowin, spod własnej bramki pomknęła pod bramkę rywalek i zmusiła do wysiłku Agatę Kownacką!
06:30 - Obrońcy z Mokotowa, kijem niczym kosą, dwukrotnie niemal z linii wybijają piłkę po strzałach gospodyń!
08:33 - Swoją obecność na boisku zaznaczyła Dagmara Zadrożna, ale taki strzał pomaga tylko budować skuteczność bramkarzowi.
10:00 - Przez pierwsze 10 minut drużyny prowadzą bardzo wyrównaną walkę, ciężko wskazać przeważający zespół.
13:00 - Okres spokojniejszej gry, ale walki i strzałów, niestety niecelnych, wcale nie brakuje.
13:14 - Cztery zawodniczki leżą w polu bramkowym Mokotowa, rzut wolny dla Jedynki, ale piłka wędruje wysoko w powietrze.
14:31 - Po akcji Justyny Krzywak, piłkę do własnej bramki pakuje jeden z obrońców warszawskiego zespołu.
15:15 - Po zaskakującym strzale spod strefy zmian Trzebiatowa słupek ratuje Agatę Kownacką.
17:00 - Młodzież z Trzebiatowa: Z. Krzywak, Cirocka i Hliwa zmuszają do wysiłku obronę z Warszawy. "Klepią" aż miło, jednak póki co nieskutecznie.
19:30 - Ostra walka przy bandzie, nasze stanowisko zagrożone...
20:00 - Koniec I tercji.

20:00 - Rozpoczynamy II tercję.
21:13 - Maja Mazur przejęła piłkę na środku boiska i niczym F16 pomknęła w stronę bramki, wieńcząc akcję bramką!
25:00 - Wyrównane kolejne 5 minut. Publiczność rozgrzało jednak kilka indywidualnych popisów technicznych ze strony warszawianek. Messi i Ronaldo mogą pozazdrościć.
26:12 - Kownacka raz, Kownacka dwa! Szybka kontra, ale wynik niezmiennie 0-1!
27:18 - Swoją szansę miała Marta Niewiadomska, niewiele brakło - boczna siatka!
30:40 - Maja Mazur - identyczna akcja jak chwilę wcześniej, ale tym razem strzał obroniony.
32:15 - Po rękach Sobkowicz piłka odbija się od poprzeczki! Strzał niemal z połowy boiska!
33:20 - Trzebiatów nie wykorzystuje gry w przewadze, a jeszcze 4 sekundy temu szansę z lewej strony miała Maja Mazur. Słupek!
36:30 - Znów okres wyrównanej gry.
38:47 - Szymańska czarowała w ataku, ale bez żadnych efektów. Nie zdążyła wrócić i tylko szczęście uratowało zespół z Warszawy!
40:00 - Koniec II tercji, nieco mniej akcji pod obydwiema bramkami, ale walki nie brakuje.

40:00 - Początek III tercji. Zmieni się coś?
42:10 - Trzebiatów zbyt nonszalancko w obronie i niewiele brakowało, aby Mokotów strzelił bramkę kontaktową.
43:35 - Zadrożna z 5 metrów w okienko, ale dłoń Kownackiej stanęła na drodze piłki!
46:07 - Kilka ostatnich akcji bardziej zmusiło do wysiłku Kownacką! Teraz świetna interwencja 1 na 1!
47:21 - Zamieszanie pod bramką Trzebiatowa, wściekły trener warszawianek domaga się kary za zagranie ręką!
48:26 - Gowin i Bojdzińska zaczarowały z rzutu wolnego i po sekundzie gry w przewadze mamy bramkę!
48:45 - Mazur z Krzywak błyskawicznie odpowiedziały na bramkę Mokotowa i nadal 2 oczka przewagi!
49:20 - Z wysokości linii rzutów wolnych boiska do koszykówki, bramkę kontaktową strzela Dagmara Zadrożna!
52:40 - Coraz mniej czasu, coraz bardziej zacięta walka. Emocje zaczynają powoli brać górę nad rozsądkiem, obędzie się bez kar?
53:40 - Remis wisi coraz bardziej w powietrzu. Akcje niczym w pierwszych minutach, nie widać zmęczenia!
53:55 - Niewiadomska sam na sam z Sobkowicz i bramkarka górą! Świetnie!
55:05 - 5 minut do końca. Dzisiejsze mecze są godne meczów o złoty medal Mistrzostw Polski!
56:44 - Czas dla Trzebiatowa. Wymyślą jakiś magiczny sposób na kolejną bramkę?
58:05 - Świetny przywilej korzyści dla Zadrożnej i znów Kownacka, jak z gumy!
60:00 - Świetny emocjonujący mecz! Żal, że zwycięzca mógł być tylko jeden! Zapraszamy na jutro, z pewnością będzie jeszcze ciekawiej!